Performance marketing specialist- Žilina

BIORUŽA, s. r. o.

Miesto práce
Rosinská cesta, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
30.6.
Od 1 200 EUR/mesiacMzda začína od 1200e podľa seniority. Máme kvartálne odmeňovanie za splnenie KPI (cieľov) , vieme vyplácať % z dosiahnutého obratu na performance kanáloch. Vieme ľudí zaučiť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Správa PPC kampaní (Facebook, Google ads, Sklik, Heureka, Zboží)
Schopnosť ovládať nástroje business manager, google ads , sklik, heureka product ads, mergado, feedy,
Tvorba a správa marketingových kampaní (online)
Reporting cez Google Analytics, schopnosť vytvárať reporty v google data studiu
Nastavovanie a trackovanie cez Google Tag Manager
Základna práca s HTML je vítaná

Budeš navrhovať a spravovať projekty v rámci digitálneho marketingu (napr. nové komunikačné kanály, stratégia v rámci marketingových kampaní, ladenie ecommerce cez UI/UX a pod.)

Data driven - ownership nad projektami a KPI, pomoc s riadením tímu spolu so svojím nadriadeným. Otvárať nové krajiny a pracovať s najmodernejšími nástrojmi a to v rámci Česka, Slovenska a Poľska.

Pokiaľ ťa baví marketing a chceš sa vzdelávať v nových veciach tak je to skvelá príležitosť pre teba. Žiadny nápad, nová technológia nie je pre nás nedostupná. Sme dynamická rodinná firma, kde nehovoríme na nápady “nie”, snažíme sa ich riešiť rovnako operatívne ako problémy.

Pracujeme v malom a rodinnom tíme kde sa všetci poznáme.
Dáme ti priestor rásť a podporujeme sebavzdelávanie ľudí (kurzy, offline akcie).
Robíme spoločné teambuildingy.
K platu prihodíme kvartálne odmeny na základe plnenia KPI.
Práca je situovaná v Žiline - konkrétne na Rosinskej ceste 13 (budova Kinekus), alebo môžete dochádzať na adresu v Prahe Vaclavská 20, Praha 2.
Poskytneme pracovisko s mobilom a počítačom.

Prvé vyberové kolo je online a druhé vyberové kolo je offline v Žiline (Rosinská cesta) alebo v Praha (Vaclavská 20)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Google Drive - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Gmail - Mierne pokročilý
Google Ads - Pokročilý
Google Merchant Center - Pokročilý
Seznam Sklik - Pokročilý
Heureka ProductADS - Pokročilý
Facebook Business Manager - Pokročilý
HTML - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Koho potrebujeme ?

Pozitívne naladeného a otvoreného človeka s citom ku komunikácii so zákazníkmi.
Akčného kolegu, ktorý si dokáže organizovať čas a efektívne plniť naše spoločné ciele. ⏳
Samostatného a zodpovedného človeka bez trestnej uhonnosti.
Radi prijmeme absolventov - všetko naučíme a dôkladne zaškolíme.
Potrebná je znalosť gramatiky.
Bonusom bude, ak viete jazyky: angličtina, čeština. Nie je to nutnosť.
Absolventa SŠ nebo VŠ.

BIORUŽA, s .r. o. je spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami v
oblasti predaja prírodnej a BIO kozmetiky obchodným partnerom ako aj širokej
verejnosti.
Naša spoločnosť úspešne pôsobí na území Slovenska, Českej, Maďarskej
republiky, Bulharska a trhoch v Európy, kde si
vytvorila pevné vzťahy so svojimi obchodnými partnermi.
www.bioruza.sk www.bioruze.cz www.bioroza.pl

Na Spotify sú dve epizódy podcastu, kde o firme a budovaní značky porozprával Radoslav Conev náš príbeh.

Video o nás:

ID: 4586844  Dátum zverejnenia: 25.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac