Logo BIOPEL, a. s.

Operátor výroby drevných peliet

BIOPEL, a. s.

Miesto práce
Kysucký Lieskovec
Termín nástupu
ihneď
940 - 1 030 EUR/mesiacPriemerná mzda vrátane príplatkov 1 250 eur v hrubom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Operátor výroby drevných peliet zodpovedá za plynulý chod výrobnej linky, sleduje a nastavuje parametre spracovania suroviny, strojov a zariadení cez počítačové riadenie. Odstraňuje jednoduchšie poruchy strojov. Práca je v nepretržitej prevádzke.

​- trvalý pracovný pomer a plný pracovný úväzok
​- stabilné zamestnanie
​- príspevok na dochádzku za prácou nad 10 km
​- zabezpečené stravovanie, pitný režim, pracovné oblečenie​

Informácie o výberovom konaní

Záujemcov prosíme o zaslanie stručného životopisu.
Vybratých uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

Dokumenty neúspešných kandidátov obsahujúce osobné údaje budú po skončení výberového konania skartované v zmysle zákona nariadenia EÚ č. 2016/679 (GDPR) a 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

- manuálna zručnosť, obratnosť, usilovnosť a chuť vzdelávať sa
​v odbore
​- technické myslenie v praxi
​- základná práca s počítačom – obsluha programu výrobnej linky
​po zaučení​

Spoločnosť sa zaoberá výrobou, predajom a distribúciou certifikovaných drevných peliet a drevných brikiet. Zároveň je oprávneným dodávateľom tepla z biomasy a poskytuje svojim zákazníkom komplexné služby v oblasti ekologického vykurovania. BIOPEL, a. s. je členom skupiny ESCO Slovensko. Viac info na www.biopel.sk a www.escoslovensko.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Strýčková
Tel.: +421907722826
E-mail: poslať životopis
ID: 4815001  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 940 EUR/mesiac