Pomocný robotník vo výrobe

BIOPEL, a. s.

Miesto práce
Kysucký Lieskovec
Termín nástupu
september 2021
750 EUR/mesiacPriemerná mzda od 750 EUR brutto (základná mzda 630 EUR brutto plus príplatky za prácu v noci, sobotu, nedeľu, sviatok)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomocné manuálne práce pri obsluhe strojov – drvič paliet, štiepačka dreva, ručná balička a iné denné pomocné manuálne práce v areáli vo výrobe drevných peliet (trojzmenná nepretržitá prevádzka).

- trvalý pracovný pomer a plný pracovný úväzok
- príspevok na dochádzku za prácou nad 10 km
- zabezpečené stravovanie

Informácie o výberovom konaní

Záujemcov prosíme o zaslanie stručného životopisu.
Vybratých uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť, obratnosť, usilovnosť a chuť pracovať
- dobrý zdravotný stav pre prácu v trojzmennej nepretržitej prevádzke
- preukaz na vysokozdvižný vozík alebo strojnícky preukaz výhodou.

Spoločnosť sa zaoberá výrobou, predajom a distribúciou certifikovaných drevných peliet a drevných brikiet. Zároveň je oprávneným dodávateľom tepla z biomasy a poskytuje svojim zákazníkom komplexné služby v oblasti ekologického vykurovania. BIOPEL, a. s. je členom skupiny ESCO Slovensko. Viac info na www.biopel.sk a www.escoslovensko.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4155396  Dátum zverejnenia: 5.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac