Vodič nákladného vozidla CE

BIOPEL, a. s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zvoz pilín a rozvoz paliva (drevných peliet) na paletách alebo cisternami v rámci SR podľa denného plánu.
Od pracovníka sa vyžaduje zodpovednosť, pracovitosť, ochota spolupracovať, slušnosť voči zákazníkom a starostlivosť o zverené auto.

Ponúkame prácu na trvalý pracovný pomer a plný pracovný úväzok.
Zabezpečené stravovanie, stravné lístky, pracovné oblečenie, príspevok na dochádzku za prácou nad 10 km.
Pravidelná pracovná doba počas pracovného týždňa, prípadné nadčasy preplácané. Riadna mzda so všetkými odvodmi, žiadna mzda „na ruku“. Práca zabezpečená celoročne.

Záujemcovia o túto pozíciu môžu zaslať žiadosť so životopisom na adresu [email protected] alebo poštou, prípadne osobne najneskôr do 11. septembra 2020.
Osobné pohovory s uchádzačmi sa budú konať priebežne po vzájomnej dohode.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

E

Spoločnosť sa zaoberá výrobou, predajom a distribúciou certifikovaných drevných peliet a drevných brikiet. Zároveň je oprávneným dodávateľom tepla z biomasy a poskytuje svojim zákazníkom komplexné služby v oblasti ekologického vykurovania. BIOPEL, a. s. je členom skupiny ESCO Slovensko. Viac info na www.biopel.sk a www.escoslovensko.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3930635  Dátum zverejnenia: 2.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac