Pomocná administratívna pracovníčka

BIOPEL, a. s.

Miesto práce
Kysucký Lieskovec
Termín nástupu
júl 2019
Mzdové podmienky (brutto)
550 - 600 EUR/mesiac550 - 600 EUR brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj doplnkového sortimentu, práca s registračnou pokladňou, vybavovanie objednávok, pošty, prijímanie návštev, príjem a výdaj tovaru, vybavovanie telefonátov, vykonávanie drobných nákupov, jednoduché účtovné operácie, ostatné pomocné administratívne práce.

Práca na trvalý pracovný pomer a plný úväzok, zabezpečené stravovanie, stravné lístky, pravidelná pracovná doba počas pracovného týždňa, príspevok na dochádzku za prácou nad 10 km, riadna mzda so všetkými odvodmi.

Záujemcovia o túto pozíciu môžu zaslať žiadosť so životopisom na adresu [email protected] alebo poštou, prípadne osobne najneskôr do 30. júna 2019.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- pracovitosť, spoľahlivosť, slušnosť a ochota pri vykonávaní denných činností, úctivosť k zákazníkom a dodávateľom, pozitívny vzťah k ochrane životného prostredia, aktívny a samostatný vodič.

Spoločnosť sa zaoberá výrobou, predajom a distribúciou certifikovaných drevných peliet a drevných brikiet. Zároveň je oprávneným dodávateľom tepla z biomasy a poskytuje svojim zákazníkom komplexné služby v oblasti ekologického vykurovania. BIOPEL, a. s. je členom skupiny ESCO Slovensko. Viac info na www.biopel.sk a www.escoslovensko.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3545091  Dátum zverejnenia: 11.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 550 - 600 EUR/mesiac550 - 600 EUR brutto