720 EUR

Operátor do automatickej baličky

BIOPEL, a. s.

Miesto práce
Kysucký Lieskovec
Termín nástupu
september 2019
Celková mzda (brutto)
720 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha automatickej baličky peliet
Od pracovníka sa vyžaduje stredoškolské vzdelanie s maturitou technického zamerania, manuálna zručnosť, obratnosť, usilovnosť a chuť vzdelávať sa v odbore, technické myslenie v praxi.
Preukaz na vysokozdvižný vozík výhodou, príp. školenie zabezpečíme na vlastné náklady.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

720

Ponúkame prácu na trvalý pracovný pomer, zabezpečené stravovanie, stravné lístky, príspevok na cestovné do zamestnania, riadna mzda so všetkými odvodmi, žiadna mzda „na ruku“

Záujemcovia o túto pozíciu môžu zaslať žiadosť so životopisom na adresu [email protected] alebo poštou, prípadne osobne najneskôr do 27. septembra 2019.
Osobné pohovory s uchádzačmi sa budú konať priebežne po vzájomnej dohode.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

27.9.2019 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
výroba a predaj biopalív
kúpa tovaru za účelom predaja
nákladná cestná doprava

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kysucký Lieskovec 847
023 34 Kysucký Lieskovec

Kontakt

ID: 3137242   Dátum zverejnenia: 11.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   720