Pomocná robotníčka výroby

BIOPEL, a. s.

Miesto práce
Kysucký Lieskovec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
550 - 600 EUR brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nakladanie a vykladanie paletového tovaru, obsluha baliacej linky, pomocné práce v sklade.

Práca na trvalý pracovný pomer a plný úväzok, zabezpečené stravovanie, stravné lístky, pracovný odev samozrejmosťou, pravidelná pracovná doba počas pracovného týždňa, príspevok na dochádzku za prácou nad 10 km, riadna mzda so všetkými odvodmi.

Záujemcovia o túto pozíciu môžu zaslať žiadosť so životopisom na adresu [email protected] alebo poštou, prípadne osobne najneskôr do 30. novembra 2018.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- manuálna zručnosť, obratnosť, usilovnosť a chuť pracovať
- dobrý zdravotný stav
- preukaz na vysokozdvižný vozík (prípadnú aktualizáciu preukazu zabezpečíme)

Spoločnosť sa zaoberá výrobou, predajom a distribúciou certifikovaných drevných peliet a drevných brikiet. Zároveň je oprávneným dodávateľom tepla z biomasy a poskytuje svojim zákazníkom komplexné služby v oblasti ekologického vykurovania. BIOPEL, a. s. je členom skupiny ESCO Slovensko. Viac info na www.biopel.sk a www.escoslovensko.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2433735  Dátum zverejnenia: 14.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 550 - 600 EUR brutto