Prevádzkový vedúci

BIOPEL, a. s.

Miesto práce
Kysucký Lieskovec, okres Kysucké Nové Mesto
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800 - 1000 EUR brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie a plánovanie dennej činnosti výrobných zamestnancov, vodičov. Vybavovanie príjmu a výdaja materiálu a tovaru.

Práca na trvalý pracovný pomer a plný úväzok, zabezpečené stravovanie, stravné lístky, pracovný odev samozrejmosťou, pravidelná pracovná doba počas pracovného týždňa, príspevok na dochádzku za prácou nad 10 km, riadna mzda so všetkými odvodmi.

Záujemcovia o túto pozíciu môžu zaslať žiadosť so životopisom na adresu [email protected] alebo poštou, prípadne osobne najneskôr do 31. októbra 2018.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2018 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

-zodpovednosť, organizačné a riadiace schopnosti
-manuálna zručnosť, obratnosť, usilovnosť a chuť pracovať
-technické myslenie v praxi
-prax vo výrobných prevádzkach vítaná

Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
výroba a predaj biopalív
kúpa tovaru za účelom predaja
nákladná cestná doprava

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kysucký Lieskovec 847
023 34 Kysucký Lieskovec
ID: 2433735   Dátum zverejnenia: 16.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800 - 1000 EUR brutto