Vodič nákladného vozidla

BIOPEL, a. s.

Miesto práce
Kysucký Lieskovec
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
700€ brutto + odmeny (variabilná zložka)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca s kontajnermi na zvoz pilín a s cisternami na rozvoz paliva (drevných peliet) podľa denného plánu.
Od pracovníka sa vyžaduje zodpovednosť, pracovitosť, ochota spolupracovať, slušnosť a starostlivosť o zverené auto.

Práca na trvalý pracovný pomer, zabezpečené stravovanie, stravné lístky, príspevok na cestovné do zamestnania, riadna mzda so všetkými odvodmi. Preplácané sú všetky nadčasy.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.8.2018 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

C

Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
výroba a predaj biopalív
kúpa tovaru za účelom predaja
nákladná cestná doprava

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kysucký Lieskovec 847
023 34 Kysucký Lieskovec
ID: 2433735   Dátum zverejnenia: 5.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700€ brutto + odmeny (variabilná zložka)