Strojník vodohospodárskych zariadení

BIONERGY, a.s.

Miesto práce
Senica
Termín nástupu
01.07.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
3,12 eur/hodina + osobné hodnotenie + 20% výkonnostné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnanec ako strojník vodohospodárskych zariadení zabezpečuje riadny a plynulý chod zverených zariadení prevádzky kalového a plynového hospodárstva vrátane zabezpečenia výroby elektrickej energie a vykurovania. Dvojzmenná nepretržitá prevádzka. Preferencia školení: obsluha zdvíhacích zariadení, viazač, obsluha plynových zariadení, obsluha kalového a plynového hospodárstva.

Hodinová mzda, osobné hodnotenie, výkonnostné ukazovatele...

Informácie o výberovom konaní

- po zaslaní životopisu, osobný pohovor
- nástup možný aj od 1.6.2018 a neskôr.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

- samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť...

Spracovanie odpadov z čistiarní odpadových vôd a iných druhov biologických odpadov, výroba bioplynu, výroba a dodávka elektrickej energie a tepla.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Prešovská 48
82609 Bratislava
ID: 927792   Dátum zverejnenia: 26.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3,12 eur/hodina + osobné hodnotenie + 20% výkonnostné