Procesný inžinier

BIONERGY, a.s.

Miesto práce
Strojnícka, Bratislava
Termín nástupu
01.08.2024
1 400 - 2 400 EUR/mesiacVýkonnostné odmeny 30%, mimoriadne a koncoročné odmeny. Výkonnostné ukazovatele po 3 mesiacoch skúšobnej doby.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava podkladov a následná kontrola a pripomienkovanie projektových dokumentácii.
- Podpora pri vypracovaní štúdii uskutočniteľnosti pre energetické projekty z obnoviteľných zdrojov.
- Spracovanie investičných zámerov a plánov.
- Evidencia a starostlivosť o majetok, opravy a investície, kontrola plnenia, výberové konania, dohľad nad realizáciou.
- Pravidelná administratívna práca.

- Mesačné hodnotenie podľa výkonnostných ukazovateľov vo výške 30% z platu.
- Mimoriadne odmeny za aktivitu a prínos pre spoločnosť (mesačné, štvrťročné a ročné).
- Valorizácia miezd o výšku medziročnej inflácie.
- Práca vo flexibilnom kolektíve.
- Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové poistenie vo výške 2% z platu.
- Príspevok na stravné 5,20 €/ denne.
- Vianočná (koncoročná odmena).
- Firemné spoločenské akcie.
- Odmena za odpracované roky – pracovné jubileum.
- Odmena pri odchode do dôchodku.
- Športové dni.
- Príspevok na rekreáciu dieťaťa.
- Sociálna výpomoc pri rôznych udalostiach.
- Odmeny za optimalizačné opatrenia vo výške 10% ročných úspor nákladov.

Informácie o výberovom konaní

Po zaslaní životopisu, osobný pohovor s vybraným uchdzačom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

24.6.2024 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického zamerania (strojár, technológ, chemický technológ, stavbár)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

V rámci tejto pozície sú kladené požiadavky na teoretické myslenie, schopnosť pracovať v tíme, samostatné myslenie, odolnosť voči mentálnej záťaži, organizačnú schopnosť, kultivovanosť vystupovania, istotu, pohotovosť vystupovania, flexibilitu. Požiadavky na sebakontrolu, sebaovládanie, samostatnosť, krátkodobú pamäť, schopnosť prijať zodpovednosť, tvorivé myslenie, rozdelenie pozornosti, písomný a slovný prejav, predstavivosť pre procesy a udalosti, schopnosť sociálneho kontaktu, dlhodobú pamäť, presnosť, organizačné schopnosti, schopnosť plánovania, precíznosť, rozhodnosť, koncentráciu pozornosti.

Spoločnosť je dcérska spoločnosť Bratislavskej vodárenskej spoločnosti, a.s., zameriava sa na spracovanie kalu z ČOV, výrobu energii z obnoviteľných zdrojov, podrobnejšie na www.bionergy.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Viktor Ölschléger
Tel.: +421905701148
E-mail: poslať životopis
ID: 4838547  Dátum zverejnenia: 24.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac