Можливість для людей з України

Strojník vodohospodárskych zariadení

BIONERGY, a.s.

Miesto práce
Petržalka
Termín nástupu
od 15.8.2023
5 - 9 EUR/hod.V uvedenej mzde je zahrnuté osobné ohodnotenie a odmena za výkonnostné ukazovatele, okrem toho má zamestnanec nárok na odmeny za prácu v negatívnom prostredí +25%, za nočnú prácu +40%, prácu v sobotu +50%, prácu v nedeľu +100% a prácu vo sviatok +100%.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnanec ako strojník vodohospodárskych zariadení zabezpečuje riadny a plynulý chod zverených zariadení prevádzky kalového a plynového hospodárstva vrátane zabezpečenia výroby elektrickej energie a vykurovania. Dvojsmenná nepretržitá prevádzka. Spôsobilosť vykonávať prácu v noci. Preferencia školení: obsluha zdvíhacích zariadení, viazač, obsluha plynových zariadení, obsluha kalového a plynového hospodárstva

Hodinová mzda, osobné hodnotenie, výkonnostné ukazovatele v mzde 2. kalendárny mesiac od nástupu.

Informácie o výberovom konaní

- po zaslaní životopisu, osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

- samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť

Spoločnosť je dcérska spoločnosť Bratislavskej vodárenskej spoločnosti, a.s., zameriava sa na spracovanie kalu z ČOV, výrobu energii z obnoviteľných zdrojov, podrobnejšie na www.bionergy.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4596201  Dátum zverejnenia: 11.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.