Можливість для людей з України

Kombinovaná pozícia - sanitácia prevádzky výroby výživových doplnkov a potravín a osobná/pracovná asistencia osobe s Downovým syndrómom

Biomineral s.r.o.

Miesto práce
Košariská
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 800 EUR/mesiacpríplatok za asistenciu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegyňu/kolegu, ktorý sa bude starať o sanitáciu, pomocné práce, pomoc pri starostlivosti o plynulý chod prevádzky. Hľadáme človeka, ktorý bude zodpovedný za hygienu prevádzky a zároveň bude plniť funkciu osobného asistenta/asistentky, ktorý/á bude pripravovať človeka s Downovým syndrómom na prácu v zamestnaní. Po 1,5 roku (ukončenie povinnej školskej dochádzky človeka s DS) sa funkcia osobného asistenta zmení na funkciu pracovného asistenta pre neurodivergentného človeka. Pracovná náplň – sanitácia ostane naďalej nezmenená.

spoločensky užitočná práca
vzdelávanie v oblasti psychológie a sociálnej práce
profesný rast
preplácanie psychologickej starostlivosti
zamestnanecké zľavy
flexibilita pri nastavovaní pracovného času

Pozícia je na plný alebo skrátený úväzok - minimálne 25 hodín týždenne (dohodou).

Žiadosť, motivačný list a životopis s uvedením referencií a skúseností v zmysle požadovaných schopností pre danú pozíciu posielajte elektronicky na adresu: [email protected] do 31.12.2022. Životopisy bez sprievodného motivačného listu automaticky vyradíme.

Prvé kolo výberového procesu je osobný pohovor spojený s psychodiagnostikou osobnostných predpokladov pre účely tohoto výberového procesu. Na osobné stretnutie budeme pozývať iba tých uchádzačov a tie uchádzačky, ktorých profil zodpovedá požiadavkam na túto pracovnú pozíciu.

Druhé kolo spočíva v praktickej skúsenosti s touto prácou. Uchádzači a uchádzačky, ktorí postúpia do 2. kola, si vyskúšajú, či im daná práca sedí počas jedného pracovného dňa.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• skúsenosť s osobou s Down syndrómom vítaná, nie je podmienka
• zmysel pre poriadok a čistotu (skúsenosť s prácou ako sanitár/sanitárka vítaná)
• schopnosť viesť a manažovať človeka s mentálnym znevýhodnením
• ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
• schopnosť spolupráce
• empatia a rešpekt
• spoľahlivosť
• zodpovednosť
• osobnostná zrelosť a vyrovnanosť
• pripravenosť učiť sa nové
• aktívny prístup k práci
• vodičské oprávnenie typu B vítané
• používateľská znalosť MS Office (Word, Excel, Outlook) aspoň na základnej úrovni vítaná
• profesionálne vystupovanie
• úprimnosť
• schopnosť samostatne riešiť pracovné úlohy a výzvy a organizovať svoju prácu

Spoločnosť pôsobiaca v SR a ČR je výrobcom minerálnych doplnkov výživy, prírodnej kozmetiky, eko-pestovateľom a výrobcom mlynských výrobkov Prazrnko. Spoločnosť rozširuje svoje aktivity v obci Košariská, okr. Myjava, kde plánuje v blízkej budúcnosti vytvoriť aj miesta pre neurodivergentných ľudí, preto požadujeme otvorenosť voči práci s handikepovanými ľuďmi.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 4475655  Dátum zverejnenia: 30.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac