Operátor vo farmaceutickej výrobe/Obsluha farmaceutických strojov

Biomin a.s.

Miesto práce
Cífer
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 050 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca vo farmaceutickom/potravinárskom priemysle
Práca so surovinami a obalmi potrebnými pre výrobu
Obsluha, nastavovanie výrobných a baliacich strojov, čistenie strojov,
Vykonávanie úloh a činností podľa stanovených pracovných postupov
Výroba liekov, zdravotníckych pomôcok, potravín na osobitné medicínske účely a výživových doplnkov
Všetky potrebné školenia k pracovnej pozícii budú zabezpečené v dostatočnom rozsahu

Perspektíva, dlhodobá a stabilná pracovná pozícia
Príspevok DDS
Príplatok za sťažené prostredie, príplatok za nadčas, príplatok za individuálny výkon a plnenie stanovených cieľov
Práca na 2 zmeny, pracovná doba od 6.00 do 22.00 hod.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie v príbuzných odboroch výhodou (farmácia, chémia, potravinárstvo, zdravotníctvo)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

1

Fyzická zdatnosť
Praktické myslenie
Manuálna zručnosť
Pozornosť
Spoľahlivosť
Zvládanie záťažových situácií

Biomin,a.s.- Slovenská farmaceutická spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby originálnych liekov a výživových doplnkov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Lucia Šimková
E-mail: poslať životopis
ID: 4072289  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac