Produktový špecialista

Biomin a.s.

Miesto práce
Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Propagácia pridelených produktov spoločnosti vo zverenom regióne.
Zodpovednosť za dosiahnutie stanovených cieľov.
Budovanie a rozvoj vzťahov s klientmi.
Organizácia lokálnych seminárov, účasť na kongresoch
Dodržiavanie firemných stratégií a postupov

Motivujúce platové ohodnotenie (fixný plat +bonus v závislosti od výkonu)
Priateľská tímová atmosféra
Služobné motorové vozidlo, mobilný telefón, notebook, iPad

životopis spolu s motivačným listom zasielajte na adresu : [email protected]
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky výberového konania.
Všetky osobné údaje budú po ukončení výberového konania odstránené

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vysoké pracovné nasadenie, spoľahlivosť , flexibilita,
orientácia na výsledok, férovosť

Biomin,a.s.- Slovenská farmaceutická spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby originálnych liekov a výživových doplnkov.
ID: 3438888  Dátum zverejnenia: 31.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac