Logo Biometrix, s. r. o.

Prezrieť, kontrolovať, zapisovať Rozumieš týmto pojmom? Hľadáme kvalitára / kvalitárku na 2 zmeny

Biometrix, s. r. o.

Miesto práce
Ulica Vicenzy 16, Šamorín
Termín nástupu
ihneď
980 - 1 297 EUR/mesiacZákladná mzda 980 EUR + výkonnostný bonus 110 EUR + dochádzkový bonus 60 EUR + príspevok na dopravu do 65 EUR + ďalšie štvrťročné dochádzkové bonusy (150 EUR - 400 EUR). Každoročné prehodnotenie platu + zvýšenie podľa odpracovaných rokov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vstupná kontrola kvality materiálov pre výrobu katétrov;
  • Procesná kontrola, vrátane kontroly výdaja, štítkov, zvárania a balenia;
  • Vykonávanie testov podľa inšpekčných procedúr, práca s meracími zariadeniami;
  • Riešenie nezhôd a narábanie s nezhodnými produktami;
  • Právomoc a zodpovednosť zastaviť výrobu, keď problémy s kvalitou pretrvávajú, eskalovať takéto problémy, pokiaľ nie sú vyriešené;
  • Monitorovanie fyzikálnych podmienok čistých priestorov;
  • Práca na 2 zmeny od pondelka do piatku, ale nie pri pásovej výrobe.

  • Pracovná zmluva priamo so spoločnosťou;
  • Práca v medzinárodnej spoločnosti v stabilnom zdravotníckom sektore;
  • Pravidelné navyšovanie platu podľa počtu odpracovaných rokov;
  • Pravidelné ročné prehodnocovanie platu;
  • Možnosť profesionálneho rozvoja;
  • Príspevok na stravu vo výške 4,22€/deň;
  • Príspevok na cestovné náklady na cestu do práce do výšky 65 EUR/mesiac;
  • Bonus za odporúčanie kandidáta 200 EUR;
  • Firemné podujatia;
  • Ovocný deň každý týždeň;
  • Vitamíny pre zamestnancov;
  • Káva, čaj pre zamestnancov zdarma.

Ak spĺňaš naše požiadavky, neváhaj, zavolaj alebo napíš sms.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Počet rokov praxe

1

- skúsenosti ako kontrolór kvality výrobkov min. 1 roky
- počítačová znalosť MS Office - základná úroveň
- zodpovednosť, spoľahlivosť
- zmysel pre detail, precíznosť

BIOMETRIX je členom medzinárodnej skupiny QMD a pôsobí v oblasti zdravotníctva. Je popredným výrobcom a vývojárom jednorázových zdravotníckych pomôcok pre rôzne liečebné postupy, ako je angiografia, chirurgia a intenzívna starostlivosť. Neustálym zlepšovaním svojich produktových línií je spoločnosť schopná poskytovať spoľahlivé riešenia pre lekárov, zdravotné sestry a taktiež aj pre pacientov.
www.qmd.net

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zsuzsanna Kasza
Tel.: +421903560068
E-mail: poslať životopis
ID: 4834871  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 980 EUR/mesiac