Logo Biometrix, s. r. o.

Mzdový účtovník

Biometrix, s. r. o.

Miesto práce
Vicenzy 16, Šamorín
Termín nástupu
Ihneď/dohodou
Od 1 700 EUR/mesiacFinálna výška mzdy závisí od individuálnych skúseností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame príležitosť pre zodpovedného mzdového účtovníka s presahom do oblasti personalistiky. Táto rola nie je iba o číslach, ale o ľuďoch. Hľadáme nového kolegu/novú kolegyňu, ktorý/á chce prepojiť svoje schopnosti s ľudským rozmerom:

- spracovanie a vedenie komplexnej mzdovej agendy, výpočet miezd v súlade s platnými právnymi predpismi a internými smernicami spoločnosti,
- komunikácia so zdravotnými poisťovňami, sociálnou poisťovňou, daňovým úradom a ďalšími relevantnými inštitúciami,
- ročné zúčtovanie dane z príjmu, spracovanie a zúčtovanie výsledkov ročného zúčtovania zdravotného poistenia pre zamestnancov,
- spracovanie a kontrola dochádzky zamestnancov v dochádzkovom systéme,
- príprava výstupov a kontrola všetkých údajov z mesačného spracovania miezd
- príprava podkladov pre účtovné oddelenie,
- pripravovanie mesačných mzdových uzávierok a reportov,
- spracovanie a vedenie administratívnej agendy súvisiacej so vznikom, zmenou a skončením pracovnoprávneho vzťahu,
- vybavenie prihlášok, zmien a odhlášok do sociálnej poisťovne a zdravotných poistení v termínoch podľa platnej legislatívy,
- spracovanie, vedenie, aktualizácia a archivácia dokumentov v rámci personálnej agendy,
- podpora pri príprave firemných podujatí,
- sledovanie legislatívnych zmien, ich aplikácia pre potreby spoločnosti.

- Práca v medzinárodnej spoločnosti v stabilnom zdravotníckom sektore;
- Priateľské pracovné prostredie;
- Pravidelné ročné prehodnocovanie platu;
- Príspevok na stravu vo výške 4,22€/deň;
- Príspevok na cestovné náklady na cestu do práce do výšky 65 EUR/mesiac;
- Bonus za odporúčanie kandidáta 200 EUR;
- Firemné podujatia;
- Ovocný deň každý týždeň;
- Vitamíny pre zamestnancov;
- Káva, čaj pre zamestnancov zdarma.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, Účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

- Skúsenosť v oblasti mzdového účtovníctva min 5 rokov
- Dobrá znalosť legislatívy týkajúcej sa miezd a daní
- Schopnosť pracovať so mzdovými softvérmi (skúsenosť so softvérom SOFTIP je výhodou)
- Znalosť maďarského jazyka je výhodou
- Precíznosť a zodpovednosť
- Dobré komunikačné schopnosti
- Schopnosť pracovať v tíme

BIOMETRIX je členom medzinárodnej skupiny QMD a pôsobí v oblasti zdravotníctva. Je popredným výrobcom a vývojárom jednorázových zdravotníckych pomôcok pre rôzne liečebné postupy, ako je angiografia, chirurgia a intenzívna starostlivosť. Neustálym zlepšovaním svojich produktových línií je spoločnosť schopná poskytovať spoľahlivé riešenia pre lekárov, zdravotné sestry a taktiež aj pre pacientov.
www.qmd.net

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zsuzsanna Kasza
Tel.: +421903560068
E-mail: poslať životopis
ID: 4739415  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac