Reagujte bez životopisu

Máš zmysel pre detaily a nemáš obavy nastaviť stroj podľa manuálu? Poď s nami vyrábať katétre! Práca v stabilnej spoločnosti.

Biometrix, s. r. o.

Miesto práce
Ulica Vicenzy 16, Šamorín
Termín nástupu
Ihneď/dohodou
870 - 1 207 EUR/mesiacBonusy od 1.mesiaca zamestnania. Základ od 870 EUR + výkonnostný bonus 130 EUR, + dochádzkový bonus 60 EUR, + príspevok na dopravu do 65 EUR, + štvrťročný dochádzkový bonus do 150-400 EUR.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Výroba a kompletizovanie katétrov, ktoré sú určené na odstránenie zúženiny v cievach,
- Jednoduché nastavenie stroja podľa manuálu,
- Predpríprava komponentov pre výrobu katétrov,
- Práca vhodná pre ženy.

Aké podmienky Ťa čakajú v práci?
- pri práci sa nezašpiníš, pracuješ v čistom a tichom prostredí,
- chôdzou sa neunavíš, pri práci si posedíš,
- pracujeme na dve zmeny od pondelka do piatku.

- pracovná zmluva priamo s výrobnou spoločnosťou,
- pravidelné navyšovanie platu podľa počtu odpracovaných rokov,
- pravidelné ročné prehodnocovanie platu,
- príspevok na dopravu do práce do 65 EUR/mesiac (bez dokladovanie nákladov),
- príspevok na stravu vo výške 4,22€/deň,
- bonus za odporúčanie kandidáta 200 EUR,
- príjemný pracovný kolektív,
- firemné podujatia;
- ovocný deň každý týždeň;
- vitamíny pre zamestnancov;
- o čisté pracovné oblečenie sa postaráme,
- káva, čaj pre zamestnancov zdarma.

Ak hľadáš istotu zamestnania v stabilnej spoločnosti, zavolaj nám!

Ak chceš robiť pre firmu s veľkým srdcom, a spĺňaš naše požiadavky, neváhaj, zavolaj alebo napíš sms.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo sa od Teba očakáva?
- zmysel pre detail, precíznosť
- technická a manuálna zručnosť
- zodpovednosť, spoľahlivosť a ochota učiť sa
- dobrý zrak (okuliare nie sú obmedzujúcim faktorom)

BIOMETRIX je členom medzinárodnej skupiny QMD a pôsobí v oblasti zdravotníctva. Je popredným výrobcom a vývojárom jednorázových zdravotníckych pomôcok pre rôzne liečebné postupy, ako je angiografia, chirurgia a intenzívna starostlivosť. Neustálym zlepšovaním svojich produktových línií je spoločnosť schopná poskytovať spoľahlivé riešenia pre lekárov, zdravotné sestry a taktiež aj pre pacientov.
www.qmd.net

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4576658  Dátum zverejnenia: 5.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 870 EUR/mesiac