Technik údržby

Biometrix, s. r. o.

Miesto práce
Vicenzy 16, Šamorín
Termín nástupu
ihneď
1 400 - 1 700 EUR/mesiacFinálna výška mzdy závisí od individuálnych skúseností vybraného kandidáta. Každoročné prehodnotenie platu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Operatívna údržba a kontrola výrobných zariadení;
- Oprava a výmena poškodených mechanických a elektrických častí strojov;
- Preventívna údržba zariadení podľa plánu údržby;
- Záznam porúch a opráv;
- Zabezpečenie inštalácie výrobných zariadení;
- Spolupráca s externými dodávateľmi v SR a zahraničí pri servisných opravách, údržbe a revíziách, montáži nových strojných zariadení.

- práca v medzinárodnej spoločnosti v stabilnom zdravotníckom sektore,
- pracovná zmluva priamo s vyrábajúcou spoločnosťou,
- pravidelné ročné prehodnocovanie platu,
- úhrada stravy vo výške 4€,
- príspevok na cestovné náklady do práce do 65 EUR (bez dokladovania),
- bonus za odporúčanie kandidáta 200 EUR,
- príjemný pracovný kolektív,
- ochranné pracovné pomôcky k dispozícii,
- čisté pracovné prostredie,
- káva, čaj pre všetkých zdarma.

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu, prosím pošlite nám životopis mailom na uvedenú emailovú adresu alebo odovzdajte osobne na recepcii spoločnosti.
Ďakujeme všetkým záujemcom o prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Min. 2 rok praxe na pozícii technika údržby
Aktívny prístup, záujem o technológie, ochota učiť sa
Osvedčenia pre výkon práce elektromechanika (§21, §22, §23)
Znalosť mechaniky a pneumatiky strojov a zariadení
Technická a manuálna zručnosť
Pozornosť a precíznosť
Aktívny PC užívateľ
Anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni

BIOMETRIX je členom medzinárodnej skupiny QMD a pôsobí v oblasti zdravotníctva. Je popredným výrobcom a vývojárom jednorázových zdravotníckych pomôcok pre rôzne liečebné postupy, ako je angiografia, chirurgia a intenzívna starostlivosť. Neustálym zlepšovaním svojich produktových línií je spoločnosť schopná poskytovať spoľahlivé riešenia pre lekárov, zdravotné sestry a taktiež aj pre pacientov.
www.qmd.net

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4555571  Dátum zverejnenia: 16.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac