Hľadáme pevnú časť do našej reťaze! Hľadáme Supply Chain Manager!

Biometrix, s. r. o.

Miesto práce
Ulica Vicenzy 16, Šamorín
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Od 2 900 EUR/mesiacFinálna výška mzdy závisí od individuálnych skúseností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu / kolegyňu, ktorý / ktorá sa vyzná v:
- riadení Supply Chain oddelenia,
- optimalizácii dávok do výroby,
- riadení plánovania výroby, nákupu a logistiky,
- príprave dlohodébho plánu výroby na základe prijatých objednávok, výrobnej kapacity a zdrojov,
- hodnotení výstupov z výrobných procesov.

Má skúsenosti a venuje sa:
- motivácii tímu na zverených oddeleniach (plánovanie, nákup a sklad),
- otázkam ohľadom správneho nastavenia a využita skladových procesov,
- analýze stavu zásob s cieľom optimalizovať hodnotu zásob,
- inventúram.

Nezľakne sa:
- optimalizácii logistických nákladov, vedeniu projektov, ktoré vedú k úspore v oblasti logistiky a nákupu,
- dennej komunikácii v anglickom jazyku,
- spolupráce s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti a organizácie – výroba, kvalita, zákaznícky servis a finančné oddelenie.

- Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti v zdravotníckom sektore,
- priateľské pracovné prostredie,
- pravidelné ročné prehodnocovanie platu,
- úhrada stravy nad rámec Zákonníka práce,
- káva, čaj pre všetkých zdarma.

V prípade záujmu o pozíciu, prosím pošlite životopis v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Riadenie výroby, logistika alebo v príbuznom odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

5

Nový kolega / nová kolegyňa musí mať minimálne 5 rokov skúseností v oblasti plánovania výroby alebo riadenia dodávateľského reťazca a minimálne 2 roky skúseností s riadením ľudí.
Denne využije anglický jazyk slovom aj písmom.
Pri práci bude veľmi nápomocná vysoká pozornosť k detailom a silné analytické myslenie.
Určite to nepôjde bez schopnosti porozumenia toku údajov a systémom medzi jednotlivými oddeleniami.
Silné organizačné a komunikačné schopnosti sú samozrejmosť.

BIOMETRIX je členom medzinárodnej skupiny QMD a pôsobí v oblasti zdravotníctva. Je popredným výrobcom a vývojárom jednorázových zdravotníckych pomôcok pre rôzne liečebné postupy, ako je angiografia, chirurgia a intenzívna starostlivosť. Neustálym zlepšovaním svojich produktových línií je spoločnosť schopná poskytovať spoľahlivé riešenia pre lekárov, zdravotné sestry a taktiež aj pre pacientov.
www.qmd.net

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4475324  Dátum zverejnenia: 29.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 900 EUR/mesiac