Inžinier kvality pre zákaznícke reklamácie

Biometrix, s. r. o.

Miesto práce
Ulica Vicenzy 16, Šamorín
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Od 1 900 EUR/mesiacplatové podmienky závisia od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktívna účasť na riešení zákazníckych reklamácií
- Aktualizácia procesnej FMEA
- Riadenie dokumentácie PMS (Post market surveillance) pre medicínske produkty s CE značkou predávané v Európskej únii
- Analýza procesov a zlepšovanie procesov
- Aktívna podpora manažéra kvality
- Interný audítor SMK

- práca v medzinárodnej spoločnosti v stabilnom zdravotníckom sektore,
- priateľské pracovné prostredie,
- pravidelné ročné prehodnocovanie platu,
- príspevok na stravu vo výške 4€,
- príspevok na cestovné náklady na cestu do práce do výšky 65 EUR/mesiac,
- bonus za odporúčanie kandidáta 200 EUR,
- čisté pracovné prostredie charakteristické pre zdravotnícky sektor,
- firemné podujatia,
- káva, čaj pre všetkých zdarma.

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám prosím zašlite životopis.

Ďakujeme všetkým záujemcom o prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zabezpečovanie kvality alebo technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Znalosti nástrojov kvality a noriem ISO 13485 / ISO 9001
- Skúsenosti s rizikovými analýzami (FMEA)
- 2 roky skúseností vo výrobnej spoločnosti
- Pokročilé počítačové znalosti (MS Office)
- Plynulá angličtina (B2)

BIOMETRIX je členom medzinárodnej skupiny QMD a pôsobí v oblasti zdravotníctva. Je popredným výrobcom a vývojárom jednorázových zdravotníckych pomôcok pre rôzne liečebné postupy, ako je angiografia, chirurgia a intenzívna starostlivosť. Neustálym zlepšovaním svojich produktových línií je spoločnosť schopná poskytovať spoľahlivé riešenia pre lekárov, zdravotné sestry a taktiež aj pre pacientov.
www.qmd.net

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4188519  Dátum zverejnenia: 14.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac