Technik údržby

Biometrix, s. r. o.

Miesto práce
Šamorín
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacPravidelné ročné prehodnotenie platu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Operatívna údržba a kontrola výrobných zariadení.
- Oprava a výmena poškodených mechanických a elektrických častí strojov.
- Preventívna údržba zariadení podľa plánu údržby.
- Záznam porúch a opráv.
- Zabezpečenie inštalácie výrobných zariadení.
- Spolupráca s externými dodávateľmi pri servisných opravách, údržbe a revíziách, montáži nových strojných zariadení.

- Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
- Pracovný pomer na dobu neurčitú
- Stravné lístky v hodnote €4,80, z čoho zamestnanec hradí €1,35
- Odmena za zlepšovacie návrhy, ktoré znamenajú prínos pre spoločnosť
- Odmena za odporučenie kandidáta
- Ochranné pracovné pomôcky k dispozícii
- Čisté pracovné prostredie

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu je potrebné zaslať životopis na uvedenú emailovú adresu.
Ďakujeme všetkým záujemcom o prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. O výsledku výberového konania budú informovaní len uchádzači, ktorí sa zúčastnili výberového konania. Za pochopenie ďakujeme.

Miesto výkonu práce je ŠAMORÍN, ul. Vicenzy 14 a 16.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Aktívny prístup, záujem o technológie, ochota učiť sa
Min. 2 rok praxe na pozícii technika údržby
Elektro osvedčenie §21
Znalosť mechaniky a pneumatiky strojov a zariadení,
Technická a manuálna zručnosť

BIOMETRIX je členom medzinárodnej skupiny QMD a pôsobí v oblasti zdravotníctva. Je popredným výrobcom a vývojárom jednorázových zdravotníckych pomôcok pre rôzne liečebné postupy, ako je angiografia, chirurgia a intenzívna starostlivosť. Neustálym zlepšovaním svojich produktových línií je spoločnosť schopná poskytovať spoľahlivé riešenia pre lekárov, zdravotné sestry a taktiež aj pre pacientov.
www.qmd.net

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3896638  Dátum zverejnenia: 18.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac