Pracovník zákazníckeho servisu

Biometrix, s. r. o.

Miesto práce
Vicenzy, 931 01 Šamorín
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
nástupný plat 800 eur, po skúšobnej dobe 900 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- denná komunikácia so zákazníkmi
- vybavovanie objednávok a požiadaviek , reklamácií zákazníkov- telefonicky aj písomne,
- denná komunikácia s pracovníkmi v sklade,
- denná komunikácia s prepravcami o zásielkach,
- práca s interným systémom,
- starostlivosť o zákazníka – od objednania do dodania tovaru.

- stabilná a prosperujúca zahraničná firma
- pracovná zmluva na dobu neurčitú
- príjemné a čisté pracovné prostredie
- zamestnávateľom zabezpečený pitný režim (káva, čaj, ...)
- celofiremné tembuildingové aktivity 2x ročne
- možnosť kariérneho rastu
- zabezpečenie tréningových a rozvojových aktivít

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu je potrebné zaslať životopis na uvedenú emailovú adresu.
Ďakujeme všetkým záujemcom o prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky žiadosti podrobne vyhodnotíme a len vybraných kandidátov budeme kontaktovať. Všetky zaslané životopisy a motivačné listy si ponecháme v evidencii po dobu šesť mesiacov v zmysle § 6,7 Zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Po tejto lehote v zmysle § 13,14 toho istého zákona budú Vaše osobné údaje zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Predaj, zákaznícka podpora

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Profesionálny a priateľský postoj k práci so zákazníkmi
• Výborné komunikačné schopnosti a zručnosti pri riešení problémov
• Skúsenosti v oblasti obchodu, predaja vo výrobnom podniku privítané
• Anglický jazyk podmienkou

BIOMETRIX je členom medzinárodnej skupiny QMD a pôsobí v oblasti zdravotníctva. Je popredným výrobcom a vývojárom jednorázových zdravotníckych pomôcok pre rôzne liečebné postupy, ako je angiografia, chirurgia a intenzívna starostlivosť. Neustálym zlepšovaním svojich produktových línií je spoločnosť schopná poskytovať spoľahlivé riešenia pre lekárov, zdravotné sestry a taktiež aj pre pacientov.
www.qmd.net

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3573748  Dátum zverejnenia: 9.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupný plat 800 eur, po skúšobnej dobe 900 eur