Operátor/ka výroby Biometrix v Šamoríne. Príjme väčší počet zamestnancov.

Biometrix, s. r. o.

Miesto práce
Šamorín
Termín nástupu
01.02.2019
540eur + 100eur výkonnostný bonus + 140eur dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- skladanie a kompletizovanie výrobkov - zdravotníckych pomôcok,
- výroba zdravotníckych pomôcok: príprava, montáž, lepenie, balenie, zatavovanie,
- práca vo výrobe v skupinkách ( nie pásová výroba ),
- práca v dvojzmennej prevádzke ( pondelok-piatok ).

- základný fixný plat,
- výkonnostný bonus, osobné hodnotenie,
- dochádzkový bonus,
- stravné lístky v hodnote 4 €,
- kurz anglického jazyka,
- pracovná zmluva na neurčitý čas,
- fyzicky nenáročná práca v čistom a klimatizovanom pracovnom prostredí,
- stabilné pracovné miesto v medzinárodnej spoločnosti,
- výplata každý mesiac do 15. dňa nasledujúceho mesiaca,
- zaškolenie,
- zabezpečujeme čistý pracovný odev,
- zabezpečujeme pitný režim, občerstvenie ( káva, čaj pre zamestnancov )

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu je potrebné zaslať životopis na uvedenú emailovú adresu.
Ďakujeme všetkým záujemcom o prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. O výsledku výberového konania budú informovaní len uchádzači, ktorí sa zúčastnili výberového konania. Za pochopenie ďakujeme.

Miesto výkonu práce je ŠAMORÍN
Práca na dve zmeny:
- ranná: 6.00 - 14.15hod.
- poobedná: 13.45 - 22.00hod.
Práca v klimatizovanom, čistom prostredí

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• predchádzajúce pracovné skúsenosti z výroby výhodou
• manuálna zručnosť
• zodpovednosť, spoľahlivosť a ochota učiť sa
• zameranie sa na detail, precíznosť
• dobrý zdravotný stav - práca stoji a v sede, so zvýšenou záťažou na oči

BIOMETRIX je členom medzinárodnej skupiny QMD a pôsobí v oblasti zdravotníctva. Je popredným výrobcom a vývojárom jednorázových zdravotníckych pomôcok pre rôzne liečebné postupy, ako je angiografia, chirurgia a intenzívna starostlivosť. Neustálym zlepšovaním svojich produktových línií je spoločnosť schopná poskytovať spoľahlivé riešenia pre lekárov, zdravotné sestry a taktiež aj pre pacientov.
www.qmd.net

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3395123  Dátum zverejnenia: 13.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 540eur + 100eur výkonnostný bonus + 140eur dochádzkový bonus