Upratovačka

Biometrix, s. r. o.

Miesto práce
Vicenzy 16/2054, 931 01 Šamorín, Trnavský kraj
Termín nástupu
13.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
Minimálna mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v jednozmennej prevádzke (pondelok - piatok), pracovná zmena 8:00 hod.
- upratovanie v čistých výrobných priestoroch ( výroba lekárskych pomôcok )
- upratovanie kancelárií a sociálnych miestností
- udržiavanie čistoty a poriadku v celom areáli firmy

Ponúkame dobré podmienky pre vhodných kandidátov
- dochádzkový bonus
- stravné lístky
- poskytujeme zmluvu s našou spoločnosťou na dobu neurčitú
- stabilné pracovné miesto v medzinárodnej spoločnosti
- dobré pracovné podmienky
- výplatu každý mesiac vo výplatnom termíne do 15. dňa nasl. mesiaca
- pracovné oblečenie hradené zamestnávateľom
- sociálny program

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce - Šamorín.
Práca na jednu zmenu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Upratovanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť
- precíznosť
- pracovitosť, zodpovednosť,
- samostatnosť

BIOMETRIX je členom medzinárodnej skupiny QMD a pôsobí v oblasti zdravotníctva. Je popredným výrobcom a vývojárom jednorázových zdravotníckych pomôcok pre rôzne liečebné postupy, ako je angiografia, chirurgia a intenzívna starostlivosť. Neustálym zlepšovaním svojich produktových línií je spoločnosť schopná poskytovať spoľahlivé riešenia pre lekárov, zdravotné sestry a taktiež aj pre pacientov.
www.qmd.net

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2803242  Dátum zverejnenia: 8.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Minimálna mzda