Junior HR Manager (zastupovanie počas materskej a rodičovskej dovolenky)

Biometrix, s. r. o.

Vicenzy 16/2054, 931 01 Šamorín, Trnavský kraj, Dunajská Streda
Termín nástupu
02.10.2017
Ponúkaný plat (brutto)
Bude upresnené na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadenie oddelenia ľudských zdrojov
• Plánovanie a analýza personálnych potrieb spoločnosti. Príprava stratégie a personálnej politiky a ich následná implementácia
• Nastavenie systémov odmeňovania, hodnotenia a vzdelávania
• Definície pozícií a požiadaviek na ich obsadenie
• Vypracovanie rozpočtu oddelenia
• Organizácia a vedenie výberových procesov podľa aktuálnych potrieb
• Administratívne spracovanie recruitingovej agendy
• Príprava a implementácia plánov pre stabilizáciu zamestnancov a motivačných procesov v spoločnosti
• Návrh sociálneho systému pre zamestnancov podľa interných smerníc
• Poradenstvo pre manažérov spoločnosti v otázkach HR
• Vedenie a koordinácia integrácie ľudských zdrojov a stratégií s obchodnou stratégiou, celkovou stratégiou a organizačným plánovaním
• Sledovanie a vyhodnocovanie výkonnosti zamestnancov
• Navrhovanie personálneho obsadenia jednotlivých výkonných tímov
• Nastavovanie systému školení a participácia na školiacich aktivitách
• Reporting

Výučba anglického jazyka priamo v mieste spoločnosti
Gastrolístky hradené zamestnávateľom
Stabilná práca v priateľskom pracovnom kolektíve
Bezproblémové dochádzanie do miesta výkonu práce
Športové akcie pre zamestnancov
Odmena za zlepšovacie návrhy, ktoré znamenajú prínos pre spoločnosť
Odmena za odporučenie kandidáta
Firemné akcie 2x do roka

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce je Šamorín

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

29.9.2017 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ľudské zdroje

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Strojopis - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Vysokoškolské vzdelanie
• Prax v oblasti personalistiky minimálne 3 roky - na pozícii HR Generalist, Business Partner
• Anglický jazyk -aktívne
Hľadáme osobu so skúsenosťami z oblasti HR, dobrými znalosťami Zákonníka práce, ktorá je empatická a má rada prácu s ľuďmi. Má zmysel pre detail a čísla, je multifunkčná, priateľská a vie kooperovať efektívne s rôznymi typmi ľudí s dôrazom na cieľ.

BIOMETRIX je popredným výrobcom jednorázových zdravotníckych pomôcok pre rôzne liečebné postupy, ako je angiografia, chirurgia a intenzívna starostlivosť (www.biometrixmedical.com).
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochranu osobných údajov.
Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Z dôvodu veľkého počtu uchádzačov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Vicenzy 16/2054
931 01 Šamorín
ID: 2567714   Dátum zverejnenia: 8.8.2017