IT Podpora dochádzkového systému

BIOMETRIC, spol. s r. o.

Miesto práce
TRNAVSKÁ CESTA BUSINESS CENTER, Trnavská cesta, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 600 EUR/mesiacmzda od 1600 eur/brutto vrátane osobneho ohodnotenia do 25% základnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Navrhovanie a implementácia softvérových riešení v oblasti dochádzkových systémov.
- Príprava a realizácia podľa požiadaviek zákazníka
-analyzovanie procesov, legislatívnych a technických podmienok
- Konfigurácia systémov
- Školenie používateľov a príprava dokumentácie
- Podpora používateľov
- príprava zadaní pre programátorov
- analýza a spracovanie požiadaviek na zmenu v priebehu vývoja IS
- podpora testovania
- aktívna komunikácia so zákazníkom, ako aj s realizačným tímom spoločnosti a s externými SW dodávateľmi

- Mzda od 1600 eur/brutto vrátane osobneho ohodnotenia do 25% základnej mzdy.
- Prostredie silnej dynamickej spoločnosti
- Notebook, mobil
- Pohyblivá pracovná doba
-Multisport karta plne hradená
- Profesionálny rast, onboarding školenie, externé tréningy a ďalšie vzdelávanie

Informácie o výberovom konaní

Na pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači.
Spoločnosť si vyhradzuje právo neodpovedať na zaslané životopisy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Ostatné znalosti

Administrácia LAN/WAN - Pokročilý
MySQL - Základy
Administrácia Windows serverov - Základy
Jira - Základy
Personalistika - Základy

Vodičský preukaz

B

práca na obdobnej pozícii podmienkou.

Spoločnosť BIOMETRIC, sa zaoberá inštaláciou a predajom, popredajným supportom k dochádzkovým systémom, prístupovým systémov, kamerovým a zabezpečovacím systémom.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3635305  Dátum zverejnenia: 26.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac