Montážny technik slaboprúdu

BIOMETRIC, spol. s r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 250 - 1 562,5 EUR/mesiacMzda 1250 eur/brutto + osobné ohodnotenie do 25% základnej mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Inštalácia slaboprúdových zariadení (kamerové, dochádzkové, zabezpečovačie a prístupové systémy).
Káblovanie a lištovanie, zapájanie zdrojov pomocné stavebné práce (sekanie), práca s karbobrúskou.

multisport karta preplácaná v plnej miere

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

prax v obdobnom obore nevyhnutnosťou, chuť pracovať, požiadavka na kvalitne odvedenú prácu.

Spoločnosť BIOMETRIC, sa zaoberá inštaláciou a predajom, popredajným supportom k dochádzkovým systémom, prístupovým systémov, kamerovým a zabezpečovacím systémom.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1357182  Dátum zverejnenia: 10.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac