PR manažér

Biomedicínske centrum Slovenskej akadémie vied, v. v. i.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.07.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1000,- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• oblasť internej a externej komunikácie organizácie – príprava a realizácia komunikačných stratégií a plánov
• príprava tlačových správ a oznámení, poskytovanie informácií, príprava rozhovorov, reakcie na otázky zo strany verejnosti a médií
• digitálna komunikácia – správa webovej stránky organizácie, tvorba obsahu a jeho publikovanie
• spolupráca s médiami
• interná komunikácia a príprava interných oznamov

• príjemné pracovné prostredie
• platová kompenzácia za sťažený výkon práce (infekčný príplatok)
• týždeň dovolenky navyše
• flexibilná pracovná doba
• základná mzda od 1000 euro brutto - jej reálnu výšku stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta
• zázemie stabilnej spoločnosti

Životopisy a motivačné listy zasielajte na adresu [email protected], vhodní uchádzači budú
e-mailom oslovení a pozvaní na osobné výberové konanie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Expert
Adobe Photoshop - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

• vysokoškolské vzdelanie II. stupňa
• minimálne 5 rokov skúseností v oblasti PR komunikácie
• dobrá znalosť a prehľad v oblasti médií – tradičných aj nových
• výborné komunikačné a prezentačné schopnosti, schopnosť pracovať s dátami, zmysel pre detail
• samostatnosť, zodpovednosť, schopnosť pohotovo riešiť ad hoc situácie
• výborná znalosť anglického jazyka

Verejná výskumná inštitúcia zaoberajúca sa biomedicínskym výskumom, s piatimi základnými vedeckými organizačnými zložkami.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3397496  Dátum zverejnenia: 22.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000,- €