Asistentka riaditeľa

BIOMASA, združenie právnickych osôb

Miesto práce
Kysucký Lieskovec
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
700 - 750 EUR brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje chod kancelárie BIOMASA - distribúcia došlej a odoslanej pošty, prijímanie návštev, vybavovanie telefonátov, organizovanie stretnutí, porád, služobných ciest, zabezpečuje drobné nákupy, komunikuje so zákazníkmi a dodávateľmi, zabezpečuje pomocné administratívne práce pre riadiacich pracovníkov, vykonáva práce podľa denných potrieb a pokynov nadriadených.

Ponúkame prácu na trvalý pracovný pomer a plný pracovný úväzok, zabezpečené stravovanie, stravné lístky, pitný režim, príspevok na dopravu

Záujemcovia o túto pozíciu môžu zaslať žiadosť so životopisom na adresu economy@biomasa.sk alebo poštou.
Osobné pohovory s uchádzačmi sa budú konať priebežne po dohode.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2018 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

- vzdelanie – bakalárske alebo stredoškolské s maturitou (obchodná akadémia vítaná)
- pracovitosť, spoľahlivosť, slušnosť a ochota pri vykonávaní denných činností, úctivosť k zákazníkom a dodávateľom
- prax min. 3 roky
- vodičský preukaz sk. B
- anglický jazyk - základy

Environmentálne združenie obcí zaoberajúce sa výrobou drevných peliet, výrobou tepla a prevádzkou kotolní na spaľovanie drevných peliet a ďalšími aktivitami v oblasti využívania obnoviteľných zdrojov energie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

BIOMASA, z. p. o.
Č. 743
023 34 Kysucký Lieskovec

Kontakt

ID: 3172036   Dátum zverejnenia: 19.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700 - 750 EUR brutto