Robotník drevárskej výroby

BIOMASA, združenie právnickych osôb

Miesto práce
Č. 743, 023 34 Kysucký Lieskovec, Kysucké Nové Mesto
Termín nástupu
v priebehu mesiaca január 2018
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie plynulého chodu výroby drevných peliet.

Ponúkame prácu na trvalý pracovný pomer, zabezpečené stravovanie, stravné lístky, príspevok na cestovné do zamestnania, riadna mzda so všetkými odvodmi, žiadna mzda „na ruku“

Záujemcovia o túto pozíciu môžu zaslať žiadosť so životopisom na adresu economy@biomasa.sk alebo poštou, prípadne osobne najneskôr do 29. decembra 2017.
Osobné pohovory s uchádzačmi sa budú konať priebežne po dohode.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

29.12.2017 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Od pracovníka sa vyžaduje manuálna zručnosť, obratnosť, usilovnosť a chuť pracovať, dobrý zdravotný stav pre prácu v trojzmennej prevádzke.
Základná práca s počítačom - obsluha programu výrobnej linky po zaučení.

Environmentálne združenie obcí zaoberajúce sa výrobou drevných peliet, výrobou tepla a prevádzkou kotolní na spaľovanie drevných peliet a ďalšími aktivitami v oblasti využívania obnoviteľných zdrojov energie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

BIOMASA, z. p. o.
Č. 743
023 34 Kysucký Lieskovec

Kontakt

ID: 3172036   Dátum zverejnenia: 12.12.2017