Predajca poľnohospodárskych strojov - Južné/Západné Slovensko

BIOLIFE spol. s r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 300 EUR/mesiacUvedená mzda je základná mzda. Výška mzdy sa odvíja od predaja, formou dodatočnej provízie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Biolife spol. s r.o. hľadá predajcu poľnohospodárskej techniky - traktory, kombajny, rezačky a ďalšie stroje na prípravu a spracovanie pôdy.

- dobré platové a pracovné podmienky
- služobný automobil
- služobný telefón
- notebook
- iné zamestnanecké benefity

Svoje životopisy (motivačné listy) posielajte na adresu: [email protected]
Zaslaním Vášho životopisu do spoločnosti dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov a ich uchovaniu v databáze uchádzačov spoločnosti Biolife spol s r.o. Tento súhlas platí po dobu 1 roka. Zároveň tým potvrdzujete, že osobné údaje uvedené v zaslanom životopise sú pravdivé a presné.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prejavený záujem. Na osobný pohovor budú telefonicky pozvaní len vybraní uchádzači, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárske, strojárske

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Windows - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod, poľnohospodárstvo

Prax v obore je vítaná.
Znalosť maďarského jazyka je podmienkou.

Spoločnosť BIOLIFE spol. s r. o. sa už 29 rokov zaoberá predajom a servisom poľnohospodárskych strojov značky CLAAS, John Deere, Lemken, Dammann.
Viac na stránke: www.biolife.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1044732  Dátum zverejnenia: 26.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac