Oblastný zástupca pre servis plastových okien

BIOFEEL s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
20.09.2018
Provízny systém s atraktívnymi podmienkami, 20-25% z obratu, priemer 1500€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čím budete prispievať pri tvorení mena jedinečného projektu?

- revíziou plastových okien po záručnej dobe u vopred dohodnutých zákazníkov spoločnosti
- kontrolou tesnosti, funkčnosti a nastavenia plastových okien
- vypracovaním cenovej ponuky pre zabezpečenie servisu okien a okenných
doplnkov, tieniacej techniky a žalúzií.
- vyhľadávaním obchodných príležitostí

Čo ponúkame?

- zaujímavú prácu, na živnosť, príp. podľa dohody
- skúsenosti profesionálov, ktorí veria v to čo robia
- prácu, ktorá dáva životu zmysel
- obhliadky/revízie zabezpečené a garantované spoločnosťou každý deň
- flexibilnú pracovná doba
- prácu vo svojom regióne (Prešov, Spišská N.Ves, Poprad, Liptovský Mikuláš, Ružomberok)
- možnosť pracovať aj popri zamestnaní
- perspektívu dlhodobej spolupráce
- zaujímavé platové podmienky(20-25% z obratu, priemerne 1500€)
- profesionálne zaškolenie

Chcete využiť túto skvelú príležitosť? Stačí ak nám pošlete teraz email na: [email protected] a k tomu pripojíte:

- svoj životopis
- pár viet, prečo by sme si mali vybrať práve Vás
- tel.číslo na ktoré Vám zavoláme a pozveme na osobný pohovor

Pridajte sa medzi nás.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Čo očakávame?

- odhodlanie
- maximálne nasadenie
- zodpovedný prístup
- nadšenie a záujem

Nie je pre nás dôležité, aké máte skúsenosti, ale predovšetkým Váš postoj, odhodlanie a nasadenie.

Spoločnosť BIOFEEL s.r.o. bola založená v roku 2007. V rámci projektu FORWINDO sa staráme a pomáhame tým, ktorí majú problémy s plastovými oknami, dverami, ktoré sú po záručnej dobe a tým im dokážeme ušetriť až 30% nákladov na kúrenie.

Spolupracujeme s najväčšími dodávateľmi súčiastok a doplnkov pre okná v strednej Európe, preto vieme zákazníkom zabezpečiť servis vo veľmi krátkej dobe. Servisní technici, ktorí sú súčasťou spoločnosti majú 15 ročné skúsenosti s výrobou, montážou a servisom plastových okien.

Sme slobodná firma, ktorá má profesionálny a rešpektujúci management. Unikátnym skĺbením nášho know-how a dostupných moderných technológii sa snažíme byť prínosom vo svojom okolí.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3291646  Dátum zverejnenia: 6.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Provízny systém s atraktívnymi podmienkami, 20-25% z obratu, priemer 1500€.