Reagujte bez životopisu

Nočný ošetrovateľ hovädzieho dobytka, vrátnik, kurič

BIOFARMA ŠUŇAVA, družstvo

Miesto práce
Šuňava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
4,31 EUR/hod.základná mzda 4,31 €/hod + príplatky podľa zákonníka práce: za prácu v noci 1,51€/hod, za prácu v sobotu 2,16 e, za prácu v nedeľu 4,31 €/hod, príplatok za prácu vo sviatok 100% priemernej hodinovej mzdy, výkonnostné odmeny, koncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

  • Výkon obchôdzok v budovách, maštaliach alebo v ich okolí a ich ochrana proti krádeži, poškodeniu
  • Sledovanie zdravotného stavu hospodárskych zvierat pri obchôdzkach strážených objektov
  • Kŕmenie býkov
  • Obsluha kotlov na pevné palivo vo vykurovacom období
  • Zabezpečovanie dodržiavania bezpečnostných predpisov
  • Vedenie záznamov o vykonávaní práce a informovanie nadriadených o výskytoch neštandardných situácií
  • Pravidelné čistenie a údržba pracovného prostredia

Pracovná doba:

  • Nočná zmena (12 hodín)

  • Priateľský kolektív a podpora v každej situácii
  • Odborná príprava a školenia pre rozvoj zručností a kvalifikácie
  • Využívanie mobilného telefónu aj na súkromné účely

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis spolu s telefonickým kontaktom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 31 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárstvo

Vodičský preukaz

T

  •  Skúsenosti s ošetrovaním hovädzieho dobytka
  •  Zodpovednosť, spoľahlivosť, precíznosť
  •  Bezúhonnosť, zdravotná spôsobilosť.

Spoločnosť Biofarma Šuňava, družstvo sa zaoberá poľnohospodárskou prvovýrobou, chovom hovädzieho dobytka.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

ID: 4809183  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4,31 EUR/hod.