Asistent predaja v bioshope-brigáda pre študentov VŠ

Biodiacelia s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova 25, Bratislava, Šaľa
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
4,35 €/h

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

predaj produktov v predajni zdravej výživy a prírodnej kozmetiky

motivačné odmeny
priebežný rast základnej mzdy podľa odpracovanej doby v našej firme
zaškolenie na náklady zamestnávateľa,priebežné vzdelávanie
nákup v predajni s 20% zľavami

Informácie o výberovom konaní

poslať životopis na kontaktnú adresu
telefonicky dohodnúť termín pracovného pohovoru

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2018 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo, gastronómia

Ostatné znalosti

Pokladňa - pokročilý

komunikatívnosť
spoľahlivosť
dôslednosť a precíznosť

Zdravá výživa a prírodná kozmetika Biodiacelia, nachádzame sa v OC MAX Trnava, OC MAX Trenčín, OC Aupark Piešťany ,v Digital Parku v Bratislave a v meste Šaľa.
Zaoberáme sa predajom produktov zdravej výživy s rozšírenou ponukou pre ľudí s potravinovými intoleranciami. V ponuke máme aj prírodnú kozmetiku a ekodrogériu, literatúru a iné.
Našou prioritou je vytvoriť pre zákazníkov kvalitný sortiment produktov a služieb pre ich nákupy. Pre našich zamestnancov vytvárame dobrú pracovnú atmosféru, serióznu komunikáciu a priestor pre ich realizáciu v riadení prevádzky.

Spoločnosť Biodiacelia je rodinná spoločnosť, fungujúca na trhu od roku 2013. Momentálne zamestnáva 21 ľudí na TPP.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Biodiacelia
Mostová 15
92701 Šaľa

Kontakt

ID: 3216935   Dátum zverejnenia: 11.1.2018