Skladník/vedúci skladu

BIO-ROM s.r.o.

Miesto práce
Sliačska 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Júl 2020
1 050 - 1 200 EUR/mesiacZákladná mzda sa môže pohybovať od 900 EUR do 1.100 EUR na základe dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Prijímanie materiálových a tovarových zásob do skladu.
- Umiestňovanie prijatých zásob do regálov a miest na to určených, označovanie uskladneného materiálu a tovaru informačnými štítkami.
- Vyskladňovanie materiálových a tovarových zásob zo skladu na základe prijatých objednávok, balenie skladových zásob a ich pripravovanie na expedíciu, resp. pre výrobu
- Vedenie evidencie skladových zásob prostredníctvom systému Omega.
- Obsluhovanie vysokozdvižného vozíka v prípade objemných nákladov a ťažko dostupných miest.
- Kontrola kvality expedovaných produktov ( logistika, kvalita balenia)
- Podieľanie sa na sčítavaní kontrolovaného aktuálneho množstva zásob na sklade, zaznamenávanie zistených hodnôt do informačného systému (inventúra)

Informácie o výberovom konaní

Skúsenosti na pozícii skladníka/supervízora/manažéra skladu
Skúsenosti so skladovým systémom Omega
Anglický, resp. nemecký jazyk na úrovni B1, dobrá znalosť SJ
Vodičský preukaz skupiny B (nie je nutné)
Vodičský preukaz na VZV
Precíznosť a zmysel pred detail
Logické a analytické myslenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

KROS Omega - Pokročilý
Vysokozdvižný vozík (VZV) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Vedúci skladu/skladník

Počet rokov praxe

5

Dovoz, distribúcia a vývoz kozmetických produktov. www.biorom.net

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3874403  Dátum zverejnenia: 18.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac