Chemik s VŠ vzdelaním

BIO-ROM s.r.o.

Miesto práce
Račianska, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
6 €/ hod. a viac podľa kvality výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre novovzniknuté oddelenie malej prevádzky plnenia kozmetických výrobkov hľadáme chemika na čiastočný úväzok, dohodu alebo živnosť. Práca je vhodná aj pre aktívneho dôchodcu s chemickým VŠ vzdelaním.
Vašou pracovnou náplňou bude:
• Spolupráca s externými partnermi ( dodávatelia surovín a inštitúcie );
• Zabezpečovanie dodržovania platnej legislatívy a noriem
• Zabezpečovanie komunikácie s externým laboratóriom pre mikrobiologické testy
• Komunikácia s externými konzultantmi pri vypracovaní Správy a výrobnej praxe, prípadne ISO
Znalosť nemeckého alebo anglického jazyka je výhodou, nie je podmienkou.

Príjemné pracovné prostredie zahraničnej spoločnosti zaoberajúcej sa kozmetickými prípravkami s obsahom solí a vody z mŕtveho mora.

Uchádzači môžu posielať svoje životopisy v slovenskom jazyku mailom na adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Chémia

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Dovoz, distribúcia a vývoz kozmetických produktov. www.biorom.net

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3418563  Dátum zverejnenia: 12.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 €/ hod. a viac podľa kvality výkonu