Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Zubná asistentka/zdravotná sestra

BIO DENT ZUBNÁ KLINIKA BRATISLAVA

Miesto práce
BioDent Bratislava Zubná Klinika, Prievozská, Ružinov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiacodmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V súvislosti z rozšírením Kliniky a otvorením nových ambulancii hľadáme do nášho tímu asistenta stomatológa/recepčná na plný pracovný úväzok.
Kompletne vybavená Klinka prijemný a mladý personál a veľký počet pacientov.
- asistencia pri výkonoch zubného lekára
- vedenie zdravotnej dokumentácie
- úkony spojené s chodom zubnej ambulancie.

priateľský kolektív, zaujímavé finančné ohodnotenie s možnosťou profesionálneho a platového rastu, podpora v neustálom vzdelávaní sa ako i ďalšie lákavé benefity.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotný asistent, zdravotná sestra

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4147216  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac