Drevovýroba. Technik drevospracujúceho priemyslu

BINTOS s.r.o.

Miesto práce
Lesná 1871/21, okres Komárno
Mzdové podmienky (brutto)
2500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Technik drevospracujúceho priemyslu
TEXT INZERÁTU:
Pre našich belgických zákazníkov hľadáme na dobu neurčitú spoľahlivých kolegov.
Očakávame prihlášku osôb s dobrou komunikačnou úrovňou anglického jazyka na obsluhu strojov.
Úlohou v závode na výrobu finálnych produktov drevospracujúceho priemyslu je ľahká fyzická práca týkajúca sa obsluhy strojov základným materiálom, kontroly kvality hotového produktu, nakládka, balenie.
Vzdelanie alebo prax v drevospracujúcom priemysle nie je podmienkou. Skúsenosti vo výrobe sú výhodou.
Bezplatne zabezpečujeme ubytovanie v Belgicku, režijné náklady bývania, cestovanie medzi ubytovaním a miestom výkonu práce firemným vozidlom.
Zabezpečíme aj náklady na prvé vycestovanie, ako aj mesačne fixnou sumou prispievame na náklady spojené s pravidelným cestovaním domov.
Plat je samozrejme konkurencieschopný.
OBLASŤ PRÁCE, POZÍCIE:
 Fyzická, pomocná, zaučený v odbore
 Zaučený v odbore
 Ostatné fyzické práce
 Technik
 Práca na plný úväzok
POTREBNÁ PRAX:
 1-3 roky odbornej praxe
JAZYKOVÉ ZNALOSTI:
 Anglický jazyk - stredný stupeň / komunikačná úroveň
MIESTO VÝKONU PRÁCE:
Aalter, Belgicko

Informácie o výberovom konaní

životopis v anglickom jazyku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Rekonštrukcia rodinných domov
ID: 3204233  Dátum zverejnenia: 3.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2500