Elektrikár

Binder Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Sereď
Termín nástupu
ASAP
1 600 - 2 200 EUR/mesiacDohodnutá výška mzdy závisí od skúseností kandidáta. K základnej mzde 1600 € patria ďalšie príplatky: za prácu v noci, vo sviatok, v sobotu, v nedeľu, dochádzkový bonus (mesačný 50 €, kvartálny 60 €), výkonnostný bonus po skúšobnej dobe, príspevok na DDS.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- údržba výrobných strojov a zariadení v závode (mechanická, elektrická)
- samostatné vykonávanie opráv so schopnosťou pracovať v tíme
- evidencia a objednávanie náhradných dielov
- inovácia, montáž nových technológií
- vykonávanie pravidelnej preventívnej údržby a kontroly zariadení
- vyplňovanie požadovanej internej/externej dokumentácie

- práca v stabilnej spoločnosti
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- stravovacie karty alebo finančný príspevok v hodnote 5,85 €/deň

Ide o prácu s rozvrhom zmien RRNNVVVV. Dĺžka pracovnej zmeny je 11,5 hod. so začiatkom pracovnej zmeny o 07:00 hod. a o 19:00 hod.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

- osvedčenie o odbornej spôsobilosti § 22 - 23 vyhl. MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z.. - podmienka,
- schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu, plány zapojení a podľa nich vykonávať opravy
- prehľad v oblasti elektrotechnických komponentov, montáže a diagnostiky
- schopnosť samostatne pracovať a dodržiavať bezpečnostné predpisy
- pracovné skúsenosti z údržby lisovacej techniky
- ovládanie práce s počítačom (základy)
- logické a analytické myslenie
- pracovné skúsenosti s automatizáciou (PLC, senzorika)

Spoločnosť so zahraničným kapitálom zaoberajúca sa výrobou lisovaných dielov a komponentov pre automobilový priemysel.
(link: http://www.bindertechnologie.de/en/)

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lenka Tóthová
E-mail: poslať životopis
ID: 4811003  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac