Vedúci/a zmeny v sklade

Binder Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Dolná Streda
Termín nástupu
ASAP
1 100 EUR/mesiacPo skúšobnej dobe: - základná mzda 1.100,- €, - mesačná výkonnostná odmena až do výšky 100,- €, - štvrťročná výkonnostná odmena až do výšky 100,- €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie pracovníkov skladu a rozdeľovanie činností na zmene,
- príjem tovaru do skladu,
- kontrola zásielok pripravených na export (správnosť balenia, množstva a dokladov),
- aktualizácia skladových pozícií a stavu zásob v podnikovom systéme,
- spolupráca na tvorbe baliacich predpisov, ich aktualizácia, kontrola ich dodržiavania pracovníkmi skladu,
- spracovávanie logistických reklamácií a spoluprácu na analýze ich vzniku, návrh nápravných opatrení,
- vyskladňovanie tovaru podľa požiadaviek disponentov a výroby pri dodržiavaní FIFO princípu,
- inventarizácia prázdnych kontajnerov/obalov (min. 1x ročne),
- organizácia pravidelných inventúr hotových výrobkov, rozpracovanej výroby a vstupného materiálu,
- evidencia oceľového a hliníkového odpadu,
- evidencia a kontrola dochádzky pracovníkov skladu.

- práca v stabilnej spoločnosti
- motivujúce ohodnotenie
- mesačný a štvrťročný dochádzkový bonus
- finančný príspevok na stravovanie v hodnote 5,85 €.

Informácie o výberovom konaní

Ide o prácu na 2 zmeny.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

- skúsenosti v danej oblasti,
- odolnosť voči stresu,
- samostatnosť.

Spoločnosť so zahraničným kapitálom zaoberajúca sa výrobou lisovaných dielov a komponentov pre automobilový priemysel.
(link: http://www.bindertechnologie.de/en/)

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lenka Tóthová
E-mail: poslať životopis
ID: 4802075  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac