Zmenový majster

Binder Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 4, Sereď
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiac+ 250 až 350 € príplatky za prácu na 4 zmeny (práca v noci, cez víkend, dochádzkový bonus), + 400 € mesačný bonus podľa splnenia kritérií (po skúšobnej dobe).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizácia práce na zmene, denné zaradenie zamestnancov na jednotlivé druhy činností počas pracovnej zmeny a pridelenie práce;
- sledovanie a rozvrhnutie výroby na zmenu;
- kontrola využitia pracovného času;
- hodnotenie výkonov zamestnancov zmeny;
- školenie zamestnancov a zaučenie nových zamestnancov, zaškolenie operátorov do pracovných postupov;
- organizácia nastavovania lisov a bodovacích zariadení;
- vymieňanie nástrojov, čistenie nástrojov;
- vedenie dokumentácie podľa pokynov zamestnávateľa;
- montáž a demontáž nástroja do a z lisu;
- dodržiavanie kvalitatívnych parametrov;
- sledovanie a optimalizácia výroby;
- zamestnanec vykonáva ďalšie úlohy a činnosti podľa pokynov nadriadeného, súvisiace s dohodnutým okruhom práce.
- optimalizácia pracovného procesu, optimálne zadeľovanie zamestnancov a strojov,
- koordinácia a riadenie podriadených zamestnancov,
- kontrola dodržiavania predpisov bezpečnosti práce,
- zabezpečovanie uskladnenia náradia, dodržiavania poriadku,
- kontrola organizácie pracoviska,
- kontrola a dodržiavanie zadaných predbežných kalkulačných hodnôt.

Zodpovednosť:
- za dodržanie výrobného plánu
- za organizácie výroby na pridelenej zmene
- dodržiavanie 5S
- za hodnotenie pracovníkov na zmene
- za bezproblémové spustenie výroby na zmene
- za výrobu dobrých dielov.

• práca v stabilnej firme
• možnosť osobného rastu
• stravné lístky alebo finančný príspevok v hodnote 5,85 €
• mesačný dochádzkový bonus 50,- € po skúšobnej dobe
• kvartálny dochádzkový bonus 60,- € po skúšobnej dobe

Informácie o výberovom konaní

Ide o prácu na 4 zmeny s rozvrhom zmien RRPPNNVV.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technický smer

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• prax vo výrobnom podniku (znalosť lisov v oblasti automotive je výhodou),
• skúsenosť s vedením tímu, prípadne výrobnej zmeny,
• organizačné a riadiace schopnosti,
• samostatnosť,
• spoľahlivosť.

Spoločnosť so zahraničným kapitálom zaoberajúca sa výrobou lisovaných dielov a komponentov pre automobilový priemysel.
(link: http://www.bindertechnologie.de/en/)

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4777675  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac