Asistent obchodného riaditeľa

Binder Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 - 3 800 EUR/mesiacMzda počas pobytu v Nemecku 3800 € (6 mesiacov), na Slovensku 2500 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podpora obchodného manažéra pobočiek v Nemecku a na Slovensku vo všetkých procesoch v nasledujúcich oblastiach činností:

- príprava podnikateľských plánov pre nové projekty, prispôsobovanie podnikateľských plánov v priebehu času,
- monitorovanie a príprava kľúčových ukazovateľov výkonnosti a iniciovanie a sledovanie opatrení v spolupráci so zodpovednými vedúcimi oddelení,
- príprava/aktualizácia finančných plánov,
- projekty digitalizácie: ERP, manažment zmlúv, controlling,
- aktivity v oblasti zlepšovania ERP vo všetkých komerčných oblastiach,
- optimalizácia nákupu, strategické témy nákupu (riadenie nákladov na energie, zlepšovanie procesov, schvaľovacie procesy),
- špeciálne témy predaja/distribúcie: podpora individuálnych rokovaní,
- kontaktná osoba pre strategické témy našich najvýznamnejších.

• práca v stabilnej spoločnosti
• technologicky dynamické a napredujúce prostredie
• kolegiálny a profesionálny tím
• férové finančné ohodnotenie
• možnosti neustáleho vzdelávania a rozvoja
• otvorenosť novým nápadom, prístupom a riešeniam.

Na začiatku sa vyžaduje 6 mesiacov pobytu v Nemecku - 70 km severne od Mníchova. Potom bude Vaše pracovisko v Seredi.

Životopisy zasielajte prosím v slovenskom, ako aj v nemeckom alebo anglickom jazyku. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod a podnikanie je výhodou.

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
ERP systém - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodného manažmentu

Počet rokov praxe

2

• samostatný a štruktúrovaný spôsob práce
• tímové a komunikačné schopnosti
• podnikateľské myslenie a konanie
• analytický spôsob myslenia
• cieľavedomý a usilovný štýl práce
• vysoký stupeň zodpovednosti.

Spoločnosť so zahraničným kapitálom zaoberajúca sa výrobou lisovaných dielov a komponentov pre automobilový priemysel.
(link: http://www.bindertechnologie.de/en/)

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4641701  Dátum zverejnenia: 15.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac