2 000 - 2 600 EUR

Vedúci nástrojárne

Binder Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 4, Sereď
Termín nástupu
asap
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

riadenie zamestnancov na svojom oddelení nástrojárne
zavádzanie nových procesov, ich zdokumentovanie a vedenie dokumentácie
zlepšovanie a racionalizácia pracovných procesov
údržba strojových zariadení
skúsenosti s tvárniacimi nástrojmi
požadované skúsenosti s CATIA, výhoda (PEPS, FASTTRIM)
základné skúsenosti s programovaním CNC strojov
podieľať sa na schvaľovaní konštrukcií lisovacích nástrojov
kontrolovať výrobu, testovanie a spustenie lisovacích nástrojov do sériovej výroby
počas sériovej výroby spolupracovať na zmenovom konaní
znalosť technologických postupov strojného obrábania

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

2000

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2019 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Spoločnosť so zahraničným kapitálom, zaoberajúca sa výrobou lisovaných dielov a komponentov pre automobilový priemysel.
(link: http://www.bindertechnologie.de/en/)

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Panenská 8
811 03 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Antalova
Tel.: +421901911299
E-mail: poslať životopis
ID: 3214325   Dátum zverejnenia: 21.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2000