HR špecialista - part time

Binary Confidence s.r.o.

Bottova 2/A, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 000 EUR/mesiacOd 1000€ / polovičný úväzok, mzda môže byť prehodnotená v závislosti od skúseností kandidáta. Spoločnosť rastie, do budúcnosti nevylučujeme rozšírenie úväzku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej rastúcej spoločnosti hľadáme šikovného HR kolegu, ktorého bude baviť rozvíjať naše HR, zastrešovať a koordinovať vzdelávanie kolegov a starať sa o to,  aby boli u nás ľudia spokojní a do práce chodili s radosťou :).

Ak sa pozrieme na detail, Tvojou prácou bude najmä:
• plánovanie, organizovanie a vyhodnocovanie vzdelávania
• podpora rozvoja našich pracovníkov, koordinácia ich hodnotenia
• organizovanie firemných eventov
• správa zamestnaneckých benefitov
• inzerovanie pozícií, komunikácia s kandidátmi, realizácia pohovorov
• onboarding a offboarding pracovníkov
• správa pracovnoprávnej dokumentácie
• definovanie pracovných náplní a zodpovedností
• aktívna rola a spolupráca pri tvorbe firemnej kultúry

• Flexibilný pracovný čas
• Občerstvenie v podobe ovocia a nápojov na pracovisku
• Multisport karta
• Dodatočné dni dovolenky
• Mladý dynamický tím, veľmi priateľská a neformálna atmosféra
• Príjemné a reprezentatívne pracovné prostredie Skypark Offices Bratislava

Prosíme, životopis posielajte v slovenskom alebo anglickom jazyku. Motivačný list privítame. Vážime si všetky reakcie na pozíciu, kontaktovať však budeme iba vybraných kandidátov. Vopred ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

HR

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

MS Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3 roky

• Minimálne 3 ročná prax v HR, skúsenosti so vzdelávaním zamestnancov a rozvojom tímu
• Schopnosť pracovať samostatne a zastrešiť HR komplexne
• Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti, schopnosť organizovať
• Hands on prístup, chuť rásť, meniť a zlepšovať veci okolo seba a .. priateľská povaha :)

Pre nás v Binary Confidence je bezpečnosť našich klientov na prvom mieste. Sme vysoko špecializovaný tím dodávajúci služby v oblasti kybernetickej bezpečnosti najvyššej kvality. Chránime korporátnych klientov tak ako aj štátne spoločnosti.

Spoločnosť Binary Confidence bola založená IT security profesionálmi so skúsenosťami zo súkromného a štátneho sektora za účelom boja proti kybernetickým podvodom, bezpečnostným incidentom alebo akýmkoľvek iným kybernetickým zločinom. Našim klientom poskytujeme 24/7 monitoring siete a infraštruktúry, riešenie bezpečnostných incidentov, ochranu a obranu voči bezpečnostným útokom, poradenstvo a ďalšie služby v oblasti kybernetickej bezpečnosti.

Kontakt

Kontaktná osoba: Júlia Čechová
Tel.: +421944250464
E-mail: poslať životopis
ID: 4726547  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac