Sales manager - Cybersecurity

Binary Confidence s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
živnosť
1 800 EUR/mesiacdosiahnuteľné mesačné výkonnostné bonusy v rozpätí 1800 - 4500 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadá sa Sales manažér v oblasti kybernetickej bezpečnosti!

Máš skúsenosti s predajom v sektore IT alebo kybernetickej bezpečnosti? Chceš byť hnacím motorom elitnej spoločnosti, ktorá chce rozšíriť svoje pôsobenie na globálnom trhu? Pridaj sa k nám! My rastieme s Tebou a Ty s nami.

Binary Confidence je elitná spoločnosť zaoberajúca sa kybernetickou bezpečnosťou, chrániaca kritickú infraštruktúru súkromných podnikov a štátnych resp. európskych inštitúcií. Hľadáme sales manažéra, ktorý bude zodpovedný za starostlivosť o existujúcich klientov a komunikáciu s novými klientami. Ponúkame Ti šancu stať sa súčasťou booming sektoru. Budeš sa podieľať na rozvoji obchodnej stratégie a medzinárodnej klientskej siete. V každodennej operatíve si prejdeš celým procesom od identifikácie, plánovania, získavania a koordinovania obchodných príležitostí s cieľom budovania dlhodobých obchodných partnerstiev. V celom tomto procese budú veľmi dôležité tvoje komunikačné schopnosti, cit pre starostlivosť o zákazníka a povedomie o IT a kyberbezpečnosti.

Medzi tvoje hlavné činnosti bude patriť:
· Identifikovať, plánovať a koordinovať obchodné príležitosti
· Budovanie a udržiavanie silných dlhodobých vzťahov so zákazníkmi a partnermi
· Účasť na osobných stretnutiach s klientmi
· Poskytovanie poradenstva pri výbere vhodného riešenia v závislosti od definovaných požiadaviek a potrieb zákazníkov
· Predkladanie cenových ponúk, tvorba cenových kalkulácií projektov, vyjednávanie konečnej podoby zmluvných podmienok
· Úzka spolupráca v rámci pre-sales stretnutí s technickým tímom pri tvorbe riešení šitých na mieru klientov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

V tejto práci sa nájdeš, ak máš:
· preukázateľné znalosti z oblasti IT a kyberbezpečnosti
· motiváciu s kariérnymi ambíciami v oblasti obchodu IT služieb a riešení
· osvedčenú schopnosť riadiť celý životný cyklus predaja
· preukázateľné skúsenosti s návrhom dosiahnuteľných riešení zameraných na klienta
· komunikačné a vyjednávacie schopnosti
· schopnosť získať si dôveru ľudí/zákazníkov
· schopnosť predať seba aj produkt

Pre nás v Binary Confidence je bezpečnosť našich klientov na prvom mieste. Sme vysoko špecializovaný tím dodávajúci služby v oblasti kybernetickej bezpečnosti najvyššej kvality. Chránime korporátnych klientov tak ako aj štátne spoločnosti.

Spoločnosť Binary Confidence bola založená IT security profesionálmi so skúsenosťami zo súkromného a štátneho sektora za účelom boja proti kybernetickým podvodom, bezpečnostným incidentom alebo akýmkoľvek iným kybernetickým zločinom. Našim klientom poskytujeme 24/7 monitoring siete a infraštruktúry, riešenie bezpečnostných incidentov, ochranu a obranu voči bezpečnostným útokom, poradenstvo a ďalšie služby v oblasti kybernetickej bezpečnosti.
ID: 4470817  Dátum zverejnenia: 25.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac