Dátový Analytik pre inovatívny AI startup

BinarBase s. r. o.

Miesto práce
Staré Grunty 18, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je práca s dátami tvojou parketou? Chceš byť súčasťou startupu ktorý poskytuje inovatívne riešenia? Máš chuť naučiť sa nové veci? Rozširujeme náš tím tak sa pridaj k nám!

Ako bude vyzerať tvoj deň?

- Budeš prepájať, analyzovať a vizualizovať rôzne business (financie, sales, marketing) DÁTA pre klientov ako SPP, Wood & Company, či Kantar.
- Pracovať v internom BI nástroji BinarBase Studio, ktorý umožňuje efektívnu analýzu a vizualizáciu dát.
- Priamo komunikovať s koncovým zákazníkom, aby si pochopil/a jeho potreby a navrhol/la mu optimálne riešenie.
- Uplatníš svoju kreativitu pri návrhoch a realizácii projektov, od prvotnej analýzy až po finálnu prezentáciu.
- Syncovať, spracovávať a kombinovať dáta z viacerých zdrojov, aby si získal/a komplexný pohľad na danú problematiku.
- Budeš spolupracovať s ostatnými členmi tímu na návrhu riešení, implementácii a vývoji platformy BinarBase.

Sme slovenský startup špecializujúci sa na dátovú analytiku, ktorý pomáha organizáciám ako Kantar, SPP, Wood & Company spravovať a analyzovať ich biznisové a finančné dáta spôsobom, ktorý je ľahko pochopiteľný a použiteľný.

- Budeš súčasťou unikátneho technologického riešenia vytvoreného na Slovensku.
- Pravidelne budeš prichádzať do kontaktu s AI.
- Spoločne sa budeme rozvíjať najnovšími dáta analytickými trendami.
- O Tvoj pohyb sa postaráme MultiSport kartou.
- Sme dynamický startup a preto budeš mať flexibilný pracovný čas a možnosť pracovať z domu.
- Zábavu si užiješ prostredníctvom pravidelných teambuildingov.
- Na pracovisku budeš mať zabezpečené občerstvenie a čerstvé ovocie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 34 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Ostatné znalosti

SQL - Pokročilý
Python - Mierne pokročilý
Microsoft Power BI - Mierne pokročilý
Analytické myslenie - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Hľadáme nadšeného dátového analytika, ktorý sa nebojí zodpovednosti, vie pracovať v teame a obháji si svoje riešenia.

Aké sú očakávania?

- Analytické a logické myslenie a zručnosti
- Silné znalosti a skúsenosť s SQL (PostgreSQL, alebo iné), znalosť CTE a window functions
- Zručnosť vo výbere vhodných vizualizáciií na interpretáciu dát a insightov (data storytelling)
- Znalosť akéhokoľvek programovacieho jazyka výhodou (JavaScript, Python, atď.)
- Prezentačné/komunikačné zručnosti v práci v tíme alebo s klientom
- Výhodou, nie však podmienkou je znalosť a skúsenosť s reportovacími nástrojmi (Power BI, Looker, Tableau atď.)
- Výhodou znalosť štatistických konceptov ako napr. distribúcia, odchýlka, korelácia, regresia a iné.
- Chuť učiť sa nové veci
- Skúsenosti z finančnej sféry výhodou, nie však podmienkou

BinarBase je spoločnosť, ktorá sa venuje dátovým riešeniam a tvorbe inovatívnych dátových produktov. Využívame znalosti z oblasti dátovej integrácie, analytiky a implementácie dát a používame technológie umelej inteligencie či machine learningu. Viac o produkte sa dozviete na: www.binarbase.com

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4775753  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac