Práca konštruktér strojárstvo

BIM EUROPE s.r.o.

Miesto práce
Železničná 2, 044 14 Čaňa
Termín nástupu
ihneď
Od 700 EUR/mesiacMzda závisí od skúseností a schopností uchádzača. Bližšie informácie pri osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-vyhotovenie výkresovej dokumentácie a návrhov pre potreby spoločnosti a zákazníka
-tvorba konštrukčnej dokumentácie
-návrh materiálov, výkresy postupy konštrukcie
-kreslenie a upravovanie v modelovacích programoch
-zhromažďovanie všetkých potrebných dokumentácií pre navrhovanie a upravovanie konštrukcií
-riešenie možných problémov pri vytváraní konštrukcií

Sme strojárenská firma v Košiciach. Hľadáme zručného konštruktéra (strojárstvo), znalosť AUTO CAD alebo príbuzného programu potrebná, nástup ihneď. V prípade záujmu, kontaktujte nás na tel. č.: +421 948 359 244 alebo emailom: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

autocad alebo príbuzný program - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-samostatnosť
-flexibilnosť
-pracovitosť
-zodpovednosť

Strojárenská spoločnosť so sídlom v okolí Košíc. Spoločnosť sa zaoberá výrobou rôznych konštrukcií a výrobkov podľa požiadaviek zákazníka.
ID: 3945941  Dátum zverejnenia: 3.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac