Manual Tester

BILLDU LTD, organizačná zložka

Karadžičova, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Od 1 600 EUR/mesiac* Ponúkaná odmena je pre full-time spoluprácu. Pri ponúkanej odmene zvážime na pohovore Tvoje skúsenosti a schopnosti. Chceme odmeňovať spravodlivo, podľa Tvojho prínosu pre našu firmu. Odmena je fakturovaná na základe dodanej práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša firma je založená na princípoch profesionality, slobody a zodpovednosti. Milujeme výzvy a ľudí, ktorí svojim myslením dokážu ostatných posúvať vpred. Našim cieľom je pripraviť každému moderné a inšpiratívne pracovné miesto, kde sa dobre pracuje. Sme hrdí, že pracujeme na unikátnom produkte, ktorý uľahčuje život podnikateľom na celom svete. Vytvorili sme mobilnú aplikáciu, cez ktorú sa dajú veľmi rýchlo, online vystavovať faktúry aj mimo kancelárie. Náš produkt sme nedávno rozšírili o komunikačné nástroje tak, aby sme poskytli all-in-one biznis riešenie pre malých podnikateľov.

Do nášho dynamicky sa rozvíjajúceho tímu hľadáme šikovného, energického, pozitívne naladeného kolegu /kolegyňu, ktorý sa nebojí pracovať . Mal by to byť tímový hráč, ktorý slovné spojenie „nie, nedá sa“ nemá vo svojom slovníku.
Hľadáme šikovného testera, ktorý sa bude podieľať na testovaní webových a mobilných appiek nášho business toolu s názvom Billdu vo všetkých fázach SDLC (Software Development Lifecycle).

Tvojou každodennou prácou bude:
- príprava manuálnych testov
- vykonávanie testov na rôznych zadaniach
- analýza výsledkov testov
- príprava testovacích dát
- úzka spolupráca s vývojovým, analytickým a dizajnérskym tímom
- tvorba dokumentácie a vyhodnocovanie realizácie testov
- definovanie rozsahu testovania a estimácia testovania
- zlepšovanie procesov testovania

Nie sme korporát, snažíme sa pracovať čo najviac „smart“. Neustále sa vyvíjame a chceme, aby sa u nás všetci cítili komfortne. Čo sú benefity, ktoré ti ponúkame?

- Trinásty plat
- 5 sick days
- príspevok na HW a vzdelávanie
- neformálne a priateľské pracovné prostredie so vzájomnou dôverou
- práca na zaujímavom a jedinečnom produkte
- stabilné pracovné miesto
- flexibilný pracovný čas, možnosť pracovať čiastočne aj z domu
- inšpiratívne priestory - game room, silent room, relax zone, chat zone a veľa ďalších vychytávok
- prostredie pre sebarealizáciu a osobný rozvoj, podpora zo strany spoločnosti ďalej sa vzdelávať a byť neustále v obraze
- Multisport kartu na šport a relax
- super káva a tých najlepších kolegov :-)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

1

Ak ti vyhovuje start-up prostredie a sloboda v práci, budeš sa u nás cítiť ako doma. Čo očakávame od ľudí, ktorí k nám prídu?

- skúsenosti a prax v oblasti testovania SW 1 rok+
- príprava testov a koordinácia testovacieho procesu
- analytické myslenie z pohľadu testovania
- znalosť testovacích procesov a metodík
- znalosť tvorby artefaktov pre testovanie (Test scenar - Uce case, Test case)
- schopnosť porozumieť a čítať analytické výstupy v nástrojoch využívaných pri vývoji (napr. EA, UML,...) a výstupy z návrhu informačných systémov a ich architektúry
- E2E testing
- základná znalosť SQL databáz
- základná znalosť Postman
- výhodou sú skúsenosti s HTML, CSS, PHP, React, JavaScript

Sme hrdí na to, že Billdu patrí vo svojej kategórií medzi TOP hráčov na svete! Začínali sme ako startup, ktorý priniesol na trh mobilnú fakturačnú appku pre malých podnikateľov. Postupne k nám prišlo viac ako pol milióna podnikateľov a zaradili sme sa medzi 10 najlepšie hodnotených fakturačných appiek na celom svete. Fakturácia je však pre nás len prvý krok ako pomôcť malým podnikateľom. Rozhodli sme sa zmeniť spôsob, akým malí podnikatelia pracujú a pomôcť im ešte viac vynikať v tom, v čom sú dobrí. Vytvorením “univerza” samostatných aplikácii ako napr. Appointments & Booking, Ecommerce store alebo Instant Website zastrešíme čo najviac potrieb malých podnikateľov po celom svete.

Spolupracujeme s tými najšikovnejšími Slovákmi (napr. Michal Truban, Michal Pastier, Martin Blaško či Rudo Letko a ďalší). V roku 2023 sme sa stali súčasťou skupiny Team Blue - európskeho lídra v online riešeniach pre firmy a podnikateľov.

Pošli svoj životopis a pomôž nám budovať výnimočný produkt pre malých podnikateľov po celom svete.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4500980  Dátum zverejnenia: 10.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac