Poradíme Vám?

IOS Developer

Billdu LTD

Miesto práce
Karadžičova 12, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 500 EUR/mesiac+ bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho teamu hľadáme kamoša, ktorý chce byť súčasťou skvelého teamu a mimoriadneho produktu.

O NÁS
Začínali sme ako startup, ktorý priniesol na trh mobilnú fakturačnú appku pre malých podnikateľov. Postupne k nám prišlo viac ako pol milióna podnikateľov a zaradili sme sa medzi 10 najlepšie hodnotených fakturačných appiek na celom svete. K fakturácii sme nedávno pridali predajné a komunikačné nástroje a tak sa z Billdu stalo all-in-one biznis riešenie pre malých podnikateľov.

Do nášho teamu hľadáme nového kamoša, ktorý nám pomôže spraviť náš produkt ešte viac svetový. Hľadáme niekoho, komu bude vyhovovať naša kultúra a tak trochu bláznivé prostredie, v ktorom sa radi stretávame a tvoríme spolu krásne produkty. Ak si človek, ktorý hľadá skvelú prácu na skvelom produkte a zároveň sa chce tešiť každý deň do práce tak si na správnom mieste.

S KÝM SPOLUPRACUJEME
Okrem budovania interného teamu sme začali spolupracovať aj s tými najšikovnejšími Slovákmi, akých u nás máme. Patria medzi nich napr. Michal Truban, Michal Pastier, Martin Blaško či Rudo Letko. Veríme, že aj s Tvojou pomocou pribudnú na našu palubu ďalšie zvučné mená.

ČO TI PONÚKAME
• Plat od 2500 €/mesiac + odmeny
• startupový duch a neformálne priateľské pracovné prostredie
• flexibilitu, možnosť pracovať aj z domu
• Inšpiratívne priestory - game room, silent room, relax zone, chat zone a veľa ďalších
vychytávok
• prostredie pre sebarealizáciu a osobný rozvoj
• účasť na domácich a zahraničných konferenciách
• Multisport kartu na šport a relax

Ak si sa našiel v predchádzajúcom texte tak neváhaj a pošli nám svoje CV.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

IT

V ČOM BY SI MAL VYNIKAŤ
• Swift
• XML
• JSON
• SQL/SQLite
• REST API
• Výhodou Objective-c
• Spoľahlivosť, dôslednosť a zodpovednosť

Billdu vytvára profesionálny fakturačný/predajno/komunikačný software, ktorý obsahuje všetky smart nástroje pre malých a stredných podnikateľov v jednej platforme. Vyvíjame mobilnú aplikáciu pre zariadenia iOS, Android a Web. Náš produkt má zastúpenie na desiatkach trhov v Európe, USA, Kanade, Austrálii a Afrike. Patríme medzi top 10 fakturačných appiek na svete, s jedným z najvyšších skóre v hodnotení spokojnosti. Vytvorili sme príjemné pracovné prostredie, v ktorom nemeriame čas strávený v práci, ale reálne výsledky. V našom tíme dbáme o to, aby sa u nás každý cítil príjemne, s dôrazom na osobný rozvoj, inovácie a inšpiratívnu kultúru. A máme perfektnú kávu!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Billdu LTD
Karadžičova 12
82108 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Veronika Jandošeková
Tel.: +421911243068
E-mail: poslať životopis
ID: 4175539  Dátum zverejnenia: 5.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac