Zámočník

BILLBOARDCENTER s. r. o.

Miesto práce
Hlavná ulica 174, Vrakúň
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 400 EUR/mesiacHľadame 2 zamestnancov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​NÁPLŇ PRÁCE:
​- Výroba, montáž a údržba kovových konštrukcií - nič extra zložite, ale vyžadujeme prax
​- Výlep plagátov a montáž plachiet (zaučíme)
​- práca na TPP od 1400 brutto podľa praxe a vedomostí
​- občas práca aj vo výške tak do 6 m

​POŽADUJEME:
​- Vyučenie v odbore strojár alebo zámočník a príbuzne odvetia
​- Výhodou je základná znalosť výkresovej dokumentácie
​- Spoľahlivosť
​- Zdravotná spôsobilosť
​- Samostatnosť v teréne
​- Vedieť si sám zorganizovať pracovné povinnosti
​- vodičský preukaz triedy B
​- zváračský kurz výhodou
​- komunikatívnosť
​- tímovosť

​Neponúkame možnosť ubytovania.

​Práca sa nachádza v okrese Dunajská Streda.

​Životopisy aj s fotkou, prosíme, posielať na email [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Firma sa zaoberá výrobou a montážou jednoduchých kovových konštrukcií - billboardov a podobných prvkov. Okrem toho zabezpečuje aj ich servis v zmysle údržby a realizácie konkrétnych reklamných kampaní - vysvetlíme.

Kontakt

ID: 4820278  Dátum zverejnenia: 2.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac