Reagujte bez životopisu

Vedúci predajne a distribúcie

Bike Expert by Capriolo, s.r.o.

Miesto práce
Topoľníky
Termín nástupu
Január 2022
Od 900 EUR/mesiacMzda sa odvíja od skúsenosti uchádzača a výsledkov predajne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš byť súčasťou expandujúcej spoločnosti, kde môžeš realizovať svoje nápady a obchodného ducha?
Hľadáme nového kolegu - vedúceho predajne a skladu v Topoľníkoch. Ak máš jednanie so zákazníkmi v krvi a vyznáš sa v bicykloch, hľadáme práve teba.

Tvoja náplň práce bude:
- predaj bicyklov, náhradných dielov a príslušenstva
- predaj fitness zariadení a doplnkov
- podpora veľkoobchodu, fakturácia, príprava a vybavenie objednávok
- organizácia práce, výber, školenia a rozvoj pracovníkov
- poradenstvo zákazníkovi pri výbere vhodných produktov
- informovanie zákazníka o správnom spôsobe používania a starostlivosti o zakúpený produkt
- udržiavanie popredajnej komunikácie so zákazníkom
- obsluha registračnej pokladne a práca s hotovosťou
- realizácia inventúr
- objednávanie, príjem tovaru, jeho vykladanie a umiestnenie v predajni
- starostlivosť o predajňu, udržiavanie čistoty a poriadku
- riešenie reklamácií
- podpora servisu (vykonávanie servisných prehliadok a drobných opráv bicyklov)

Byť súčasťou dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti, ktorá vyrába a distribuuje bicykle do celej Európy
- polročné bonusy na základe hospodárskeho výsledku spoločnosti
- priestor uskutočniť dobré nápady
- možnosť ovplyvňovať rozvoj spoločnosti
- investície do tvojho osobného rozvoja a vzdelávania
- osobný rozvoj a kariérny postup
- príjemné pracovné prostredie
- čiastočne flexibilný pracovný čas
- zľavy na bicykle a doplnky pre teba a tvojich blízkych

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Obchodné, technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Internet - Základy

Vodičský preukaz

B

- má zmysel pre obchod a jednanie so zákazníkom
- zodpovedný a vie pracovať samostatne
- má príjemné vystupovanie a pro zákaznícky prístup
- flexibilný a spoľahlivý
- výhodou je ak má rád športové aktivity alebo je cyklista

Rodinná firma Capriolo sa už 26 rokov venuje výrobe bicyklov pre rôznych odberateľov po celej Európe. Ročná produkcia 150 tisíc bicyklov ju radí medzi významných Európskych výrobcov. Divíziu bicyklov ešte dopĺňa divízia fitness a poľovníckych potrieb.
Na Slovensku sme otvorili obchod v roku 2020. V roku 2021 sme začali distribuovať veľkoobchodne značku bicyklov Capriolo, Madison, Nakamura, Adria na Slovensku, v Čechách, Taliansku a Maďarsku.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4218555  Dátum zverejnenia: 8.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac